Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пенсіонери на роликах: закохана пара "60+" втекла з ОРДЛО і вивчила українську

Чоловік і жінка почали нове життя в Києві.

Пара пенсіонерів Юрій та Надія знайшли одне одного, коли їм було майже по 60, але на річницю спільного життя їм довелося схопити найцінніше та втекти з рідного Донбасу через війну та регулярні обстріли. Тепер вони не лише зберегли своє кохання, а й встигли опанувати українську мову та приборкали ролики, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Їхній ранок починається з прибирання – Юрій та Надія готують собі спортмайданчик. У свої 64 роки закохані разом катаються на роликах. Щоранку Юрій долає 12 кілометрів, його Надія – 10. Між собою ролери так і не домовилися, хто з них кращий. Вони познайомилися, коли їм було вже під 60, і зрозуміли, що хочуть бути разом. 25 вересня 2013 року почали жити разом в Кіровську неподалік Донецька, а рівно за рік змушені були шукати нової долі, тікаючи від війни та втративши частину родичів. "Вони з нами не спілкуються, тому що ми не їдемо додому", - кажуть пенсіонери.

ВідеоНа роликах у сьомий десяток. Рецепт щастя від подружжя пенсіонерів, яке втретє почало життя спочатку

Пара пенсіонерів, Юрій та Надія, знайшли одне одного, коли їм було майже по 60. Але на річницю спільного життя їм довелося схопити найцінніше та втекти з рідного Донбасу через війну та регулярні обстріли. Але вони не лише зберегли своє кохання, а й уже встигли опанувати українську мову. А ще вчать людей прекрасного і приборкали ролики. 

На роликах у сьомий десяток. Рецепт щастя від подружжя пенсіонерів, яке втретє почало життя спочатку

Вони кілька разів починали життя спочатку і вирішили, що на новому етапі встануть на ролики. З Донбасу чотири роки тому забрали найцінніше – свої роботи та матеріали. Тепер у молодіжній бібліотеці проводять майстер-клас, як малювати намистинами та стразами. В яскравому кошику є згадка з Донбасу: "Це від "Граду" в нашому дворі". Юрій в сорочці, вишитій коханою, хвалиться своєю найяскравішою роботою – довго старався, але зробив портрет Кобзаря. "14 тисяч бісеринок, і це в таких кольорах. Я боявся, що обличчя не вийде, якщо десь промахнуся, там же ж очі, зіниці, і таке інше. Але ж вийшло", - радіє він.

Переїхавши до Києва Юрій та Надія активно вчать українську мову і мріють, як повернуться на український Донбас. Вони люблять одне одного і мріють, що знайдуть безкоштовний гурток бальних танців і будуть ще й танцювати, як колись удома, до війни.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції