Пенсіонерів, які хотіли переїхати в притулок, ледь не виселили силоміць

Перших охочих обміняти убогу квартиру на розкішний притулок намагаються силоміць виселити з помешкання.

Душевнохворий інвалід з Києва повірив обіцянкам обміняти убогу квартиру на розкішний притулок і записав себе і бабусю в чергу на райське життя.

Однак обіцянка столичного мера перетворила життя мешканців цього будинку на кошмар.

Чоловік розказує, що соціальні працівники зреагували миттєво і ледь не наступного дня вони дістали пропозицію виселятися зі своєї квартири.

"Кажуть, що нічого брати не треба, ніяких документів, поїдемо подивитися і одразу треба залишатися. А ми одразу викличемо майстрів і за 25 секунд зробимо ремонт", - розповіли потерпілі.

В очікуванні непроханих гостей з соцслужб, бабуся запросила свою подругу з сином. Коли ті вже не могли справитися з надокучливими чиновниками, стали дзвонити в міліцію.

Як виявилося, столичний мер дав вказівку взяти на облік усіх одиноких непрацездатних. Соціальний працівник повинен заповнити анкету з ідентифікаційним номером та місцем роботи за останні п'ять років на всіх дорослих родичів.

Правозахисник Тетяна Монтян припускає, що це робиться для контролю соціальних працівників, яким може перепасти житло від опікуваного ними інваліда.

Соціальна служба Києва, яка і має захищати беззахисних людей з особливими потребами, ситуацію не коментує. Яким чином насправді працює програма "Кращий дім", якою керує дочка міського голови, і куди мер збирається переселяти стареньких, залишається незрозумілим.

Більше про квартирну аферу столичного мера дивіться в відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

Ющенко звільнив п'ятьох заступників Черновецького

Черновецький поскаржився, що сусіди ненавидять його і Яшу

Душевний сольник Черновецького коштує 25 гривень

ВідеоКвартирний спрут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: