Пенсійна реформа в перспективі нарощуватиме рейтинг Тігіпка - Павловський

Із приходом Сергія Тігіпка в уряді з'явилася людина, яка готова брати на себе персональну відповідальність за проведення необхідних реформ, вважає експерт.

Із приходом віце-прем'єра Сергія Тігіпка в уряді з'явилася людина, яка готова брати на себе персональну відповідальність за проведення необхідних реформ, вважає Ярослав Павловський, заступник директора Інституту інформаційного суспільства. Це проявилося на прикладі прийняття пенсійної реформи. "У даній ситуації український уряд справді продемонстрував готовність брати на себе відповідальність за необхідні, нехай і непопулярні рішення", – зазначив Ярослав Павловський.

На думку експерта, пенсійна реформа якщо й позначиться на рейтингу її автора негативно, то тільки на короткий час. "У довгостроковій перспективі буде навпаки - нарощування рейтингу", – упевнений Ярослав Павловський.

Він зазначив, що в цілому пенсійна реформа матиме позитивний ефект для економіки країни і забезпечення майбутніх пенсіонерів. "Ця реформа – не банальне підвищення пенсійного віку, але й гарантія переходу на трирівневу систему пенсійного забезпечення", - вважає Павловський. Він додав, що "пенсійна реформа може бути ефективною тільки в тому випадку, якщо будуть подолані проблеми легалізації економіки".

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала пенсійну реформу. "За" проголосувало 248 депутатів. Законом підвищено пенсійний вік для жінок до 60 років, а також страховий стаж до 30 років – для жінок і 35-ти – для чоловіків. Розмір максимальної пенсії обмежується на рівні 10 мінімумів для непрацездатних.

Читайте також:

Тігіпко довів справу до кінця - депутати ухвалили пенсійну реформу

Рада ухвалила пенсійну реформу

Депутати вирішили обмежити максимальні пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: