Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пенсійний фонд повідомив про чергове підвищення виплат. Назвали дату та суми

Максимальний розмір пенсії складе 14 340 грн.

Від 1 липня українським пенсіонерам, які зараз отримують мінімальну пенсію, підвищать виплати. Про це йдеться в законі про держбюджет на 2018 рік, в якому передбачене чергове зростання соцстандартів.

Зараз мінімальну пенсію отримують лише 300 тис. пенсіонерів з 11,7 млн (2,6% від усіх). У решти - сума виплат зросте лише на кілька гривень.

Підвищення виплат також відбудеться і для українців, які отримують соціальну пенсію у розмірі 412 грн. та не мають мінімально необхідного стажу роботи. Вони отримуватимуть на 18 грн більше.

Пенсії збільшать і пенсіонерам, виплати яких перевищують десять мінімальних пенсій. Зараз вони отримують не більше 13 730 грн, від 1 липня максимальний розмір пенсії складе 14 340 грн.

Раніше повідомлялось, що від початку року надходження до Пенсійного фонду склали на 2 млрд грн більше, ніж планували.

ВідеоПенсії знову перерахують - економічні новини

В уряді пообіцяли вирішити проблему тих пенсіонерів, які мають великий трудовий стаж, але маленьку соціальну допомогу. В Україні хочуть змінити програму "Доступне житло". Швидкісну залізницю до "Борисполя" обіцяють завершити до 1 грудня поточного року. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Пенсії знову перерахують - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції