Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільненому з полону "ДНР" Козловському припинили виплачувати пенсію

Причиною стало те, що він як переселенець виїжджав за межі країни.

Пенсійний фонд припинив виплачувати пенсію звільненому з "ДНР" українському вченому-релігієзнавцю Ігорю Козловському.

 "Як йому пояснили, причина припинення виплат у тому, що він як переселенець виїжджав за межі країни. Зараз він проходить процедуру поновлення виплат, однак це не виключає того, що після наступної поїздки закордон ситуація не повториться", - написав у Facebook народний депутат Олексій Рябчин.

За словами депутата, у травні цього року Ігор Козловський разом з Іриною Геращенко їздив до Брюсселя та Лондона, де свідчив про досвід перебування в полоні та розповідав про злочини Росії на окупованих територіях.

Причиною призупинення виплат може бути відсутність переселенця вдома під час проведення перевірки органом соціального захисту населення його фактичного проживання або скасування довідки ТПО через отримання інформації від державних органів про його виїзд за кордон, на тимчасово непідконтрольну територію України на термін понад 60 днів.

Нагадаємо, вчений-релігієзнавець Ігор Козловський у статусі заручника терористів "ДНР" провів майже два роки, і весь цей час відомі українці влаштовували акції з вимогою звільнити хворого професора з донецьких підвалів. Аби не втратити розуму в тюрмі, чоловік робив вправи з йоги та думав про учнів та Україну.

Відео Викладач Ігор Козловський розповів подробиці перебування у тюрмі "ДНР"

Не зійти з розуму у донецькій тюрмі йому допомогли вправи з йоги та усвідомлення підтримки з вільної України, а на звинувачення у тому, що всі його учні за Україну, він відповів своїм катам, що з цього щасливий. Вчений Ігор Козловський майже два роки просидів у підвалах псевдореспубліки.

Викладач Ігор Козловський розповів подробиці перебування у тюрмі "ДНР"

Залиште свій коментар

Вибір редакції