Пентагон пообіцяв прискорити надання Україні військової допомоги, яка не дійшла раніше - CNN

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністерство оборони США за власної ініціативи прискорило процес.

Міністерство оборони США за власної ініціативи прискорить процес надання військової доомоги допомоги Україні, аби гроші надійшли якомога швидше.

Про це 21 листопада повідомляє CNN.

За інформацією видання Конгрес не давав вказівок щодо прискорення цих зобов’язань. Однак Міністерство оборони США прискорює процес надання допомоги Україні, аби гроші надійшли якомога швидше – відповідно до процедур виконання угод, передбачених законом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україні не дійшли понад 35 мільйонів з 400 млн доларів, виділених Сполученими Штатами Америки як військова допомога. Кошти мали піти на придбання озброєнь, зокрема, гранатометів, на засоби зв'язку, а також на оснащення бойових кораблів ВМС України

Відео Сенатори-демократи закликають Пентагон розслідувати причини затримки військової допомоги Україні

Лист до глави Пентагону підписали 6 сенаторів. Наприкінці серпня Білий дім доручив переглянути програму фінансування для України. Затримку критикували в Конгресі. The Washington Post тоді писала, що Трамп це зробив, щоб натиснути на президента Зеленського, аби той посприяв відновленню розслідування щодо родини Байдена - головного конкурента Дональда Трампа на виборах.  

Сенатори-демократи закликають Пентагон розслідувати причини затримки військової допомоги Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції