Перебіжчик-бютівець роздумав приєднуватись до коаліції

Депутат стверджує, що не реєстрував офіційно у парламенті заяву про входження до складу коаліції і не давав згоди на її оприлюднення.

Депутат від БЮТ Іван Денькович попросив голову Верховної ради Володимира Литвина відкликати оголошення про його входження до складу коаліції.

Денькович зауважив, що вже направив відповідне звернення до спікера, у якому вказує, що не реєстрував офіційно у парламенті заяву про входження до складу коаліції і не давав згоди на її оприлюднення.

Відповідаючи на запитання, чи пройшов Денькович як член фракції БЮТ перереєстрацію народних депутатів, які мають намір працювати у складі цієї опозиційної фракції, він зауважив, що написав відповідну заяву.

Як відомо, на ранковому пленарному засіданні парламенту 1 червня Литвин повідомив про входження трьох народних депутатів від БЮТ до складу коаліції - Олександра Шепелева, Івана Деньковича та Андрія Веревського.

Водночас, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що 130 народних депутатів від БЮТ пройшли перереєстрацію, яка підтверджує їхнє бажання і надалі працювати у складі опозиційної фракції.

Читайте також:

Тимошенко в Раді вже втратила 26 депутатів

До парламентської коаліції приєдналися ще троє бютівців

Реформи Януковича пересварять коаліцію

Нунсівець Жванія віддав картку для голосування Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: