Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перебуває у комі: подробиці травмування 10-річного хлопчика, на якого наїхав залізничний вагон

Перебуває у комі: подробиці травмування 10-річного хлопчика, на якого наїхав залізничний вагон

На залізниці запевняють, що усіх правил дотримувались.

В реанімації обласної лікарні Кіровоградської області другу добу рятують 10-річного Івана, який потрапив під залізничний вагон у Знам’янці. Через величезну крововтрату дитина перебуває у комі.

Весь цей час під дверима реанімації чатує мати. Від втоми і шоку вона ледь говорить. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поки мати була на роботі, син із друзями поїхав купатися на ставок. Усе трапилося, коли повертався додому, біля сортувальної станції залізниці.

"Групою вони переходили залізничні колії і це відбулося без нагляду дорослих. Самовільно рухаючись, вагон допустив наїзд на малолітню особу. На цей час допитуються особи, які відповідальні за безпеку на цьому участку дороги", - повідомив начальник відділу обласного слідчого управління Костянтин Тарасенко.

Попри те, що неподалік станції над коліями є пішохідний міст, діти йшли службовим наземним переходом. У цей момент на станції відбувалася вкрай небезпечна операція. Залізничники називають цей процес розпуск.

Вагони без кермування спускали з пагорба і переводили стрілки таким чином, щоб потяги ставали на різні колії. Під час таких маневрів навіть залізничники відходять подалі. Коли діти побачили вагон, усі, крім Івана, встигли відскочити. Йому ж вагон наїхав на ноги. Дитину одразу доправили до реанімації, але врятувати ноги не вдалося.

"Ампутували ділянки. Нижню треть гомілки з однієї сторони і на рівні стегна з іншої сторони. Масивний травматичний геморагічний комбінований шок. Дитина перебуває в дуже важкому стані, отримує лікування протишокової терапії", -  розповів завідувач відділенням реанімації Андрій Гутарєв.

Відео Залізничний вагон переїхав 10-річному хлопчику ноги

10-річний хлопчик потрапив під залізничний вагон. Сталося це у Кіровоградській області. Школяр із друзями переходив залізничні колії, в цей час там якраз переставляли вагони - один із них наїхав дитині на ноги. Їх довелось ампутувати.

Залізничний вагон переїхав 10-річному хлопчику ноги

У поліції відкрили справу за статтею "порушення правил безпеки, руху або експлуатації залізничного транспорту". Проте на залізниці запевняють, що усіх правил дотримувались. Про небезпеку, кажуть, попереджали звуко-світлові сигнали і таблички на коліях.

"Перед самим вагоном хлопчик спробував із велосипедом пробігти. Зачепило, протягнуло півтора метра і був травмований на стрілці", - каже начальник секції Знам'янської дирекції залізниці Анатолій Бігіб.

Чи дійсно на залізниці застосували усі попереджувальні сигнали, нині перевірятимуть слідчі. Не виключено, що до відповідальності притягнуть і батьків хлопчика. Бо, він, мовляв, був без нагляду, і перетинав колії там, де робити це заборонено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції