Перед дводенним перемир'ям бойовики "поливали" Луганщину з важкої зброї

Дата публікації
Перед дводенним перемир'ям бойовики "поливали" Луганщину з важкої зброї

На Луганщині обіцяють два дні без обстрілів

Щонайменше двоє військових загинули.

В суботу та в ніч на неділю бойовики вели обстріли контрольованих українською стороною населених пунктів на Луганщині з артилерії, мінометів та "Градів". Про це повідомляється на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

У Щасті після 2-х годин ночі реактивні снаряди з "Градів", випущені з боку контрольованої козаками так званого "Всевеликого войска донского" Веселої Гори, влучили в будівлю школи міліції. Один український військовослужбовець загинув.

Інтенсивного артилерійського обстрілу зазнала й Трьохізбенка Новоайдарського району. Після 3-ї години ночі кілька снарядів влучили в приміщення сільської школи. Два корпуси зруйновані повністю, один частково, підтверджена інформація про одного загиблого військовослужбовця.

За уточненими даними, під час вчорашнього обстрілу Попасної з "Градів" загинув не один, а двоє місцевих мешканців – чоловіки 57 та 58 років. Обидва отримали осколкові поранення, несумісні з життям. Ще двоє чоловіків – 30 та 62 років – поранені й доставлені в лікарню.

Сьогодні зранку на Луганщині тиша, стрілянина вщухла, оскільки голова Луганської ОДА Геннадій Москаль та глава так званої ЛНР Ігор Плотницький домовились про дводенне перемир'я на Водохреща.

Однак перемир'я бойовики використовують для мобілізації – 18 січня керівництво так званої ЛНР ухвалило рішення про мобілізацію чоловіків призовного віку. Зі строками "призову" визначаться незабаром, призивати погрожують будь-якого чоловіка з окупованої території.

Наступна публікація