Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перед неймовірним ювілеєм Борис Патон озвучив плани на 101-й рік життя

Науковець мріє й далі займатися улюбленою справою.

За тиждень до свого столітнього ювілею Борис Патон привітав лауреатів державної премії України в галузі науки та техніки. Її отримали цьогоріч 17  науковців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Переможців із 40 претендентів відібрав спеціальний комітет. Вітав лауреатів Борис Патон – чинний з 1962 року президент Національної академії наук. Після вручення премій він відповів питання, які плани має на 101-й рік життя. "У мене плани такі, що нам треба розвивати науку, нам треба пишатися наукою і зробити все для того, щоб наука дійсно слугувала нашому народу", - сказав Патон.

Як повідомлялося, автор сотень наукових винаходів, учений-легенда і досі веде активний спосіб життя. Він працює над новими проектами і дивує працездатністю. 

Відео Борис Патон привітав лауреатів Державної премії України в галузі науки та техніки

За тиждень до свого столітнього ювілею Борис Патон, чинний з 1962 року Президент Національної академії наук  привітав лауреатів Державної премії України в галузі науки та техніки. Цього року Держпремію отримали 17 науковців. Переможців відібрав спеціальний комітет із 40 претендентів. 

Борис Патон привітав лауреатів Державної премії України в галузі науки та техніки

Залиште свій коментар

Вибір редакції