На Волині перед приїздом Тимошенко розігнали пікет медиків

Лікарі виступають проти приватизації частини медичного закладу. Пікетувальники тримали плакати з написами: "Не забирайте у волинян лікарню!"

Медики Волинської обласної інфекційної лікарні провели пікет проти приватизації частини медичного закладу під приватну клініку пластичної хірургії.

Лікарі пікетували перед приїздом до лікарні прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Пікетувальники тримали плакати з написами: "Не забирайте у волинян лікарню!", "Юліє Володимирівно, зупиніть Грицюка!". Однак, як розповіли самі пікетувальники, вони так і не дочекалися зустрічі з прем’єром - до них підійшли чоловіки в цивільному і попросили піти геть. Проте медики запевнили, що й надалі протидіятимуть спробам приватизації найбільшого інфекційного закладу області.

Питання приватизації частини приміщення обласної інфекційної лікарні виносилося головою облради Анатолієм Грицюком на розгляд сесії облради впродовж останніх 5 сесійних засідань. Однак це питання постійно блокують депутати фракції "Наша Україна" та депутатської групи "Єдиний Центр".

Нагадаємо, Юлія Тимошенко по дорозі до Луцька вирішила особисто ознайомитися з ходом завершення будівництва другого корпусу Рівненського обласного онкологічного диспансеру після того, як уряд виділив 29 млн грн на ці роботи.

Про її приїзд в онкодиспансер не було попереджено керівництво області.

Читайте також:

Тимошенко змінила маршрут літака, щоб заскочити в лікарню

Тимошенко побачила перші позитивні ознаки у боротьбі з грипом

Тимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: