Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перед виборами на Донбасі Україні потрібен закон про колаборантів - Аваков

Міністр МВС впевнений, що країні потрібен закон про амністію.

Перед тим, як Україна поверне контроль над окупованими територіями Донбасу і настане час місцевих виборів, необхідно ухвалити закон про колаборантів, який також називають законом про амністію.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі програми Свобода слова на "ICTV".

За його словами, у цьому випадку до відповідальності не притягатимуть лікарів, вчителів та інших працівників, адже вони "виконують соціально важливу функцію і не мають альтернативи".

"А якщо ти виконуєш репресивну функцію, якщо ти організовуєш загони, які стріляють в нашу сторону, здійснюєш або здійснював повалення влади насильницьким шляхом, якщо ти в Слов’янську вбивав протестантських священиків, то не потрапляєш під прощення, а потрапляєш під кримінальне переслідування", – додав міністр.

На думку Авакова, до населення окупованих територій потрібно донести інформацію про те, що кримінальне переслідування не загрожує тим людям, які не скидали конституційний лад і не зазіхали на суверенітет України.

Як повідомлялося, Конституційний суд відмовився розглядати закони про особливий статус Донбасу та амністію бойовиків. Велика палата Конституційного суду відмовила у відкриття конституційного провадження за поданням 53 народних депутатів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції