Перед виборами у Податковій очікують "показових відставок"

У жовтні влада може призначити "стрілочників" у керівництві Державної податкової адміністрації - діями податкових органів невдоволені усі верстви суспільства.

У жовтні в Україні може відбутися низка показових відставок ряду керівників Державної податкової адміністрації.

"Враховуючи серйозне невдоволення в усіх верствах суспільства діями податкових органів, напередодні виборів (місцеві вибори 31 жовтня - прим.) можна очікувати показових відставок ряду керівників ДПАУ. Влада в жовтні може призначити "стрілочників", - пише газета "Дзеркало тижня" з посиланням на свої джерела.

Лише напередодні прем'єр-міністр Микола Азаров презентував доопрацьований проект Податкового кодексу. Глава уряду, зокрема, зазначив, що в Україні будуть "напевно, найнижчі податки в Європі".

Так, за словами Азарова, Кабмін ініціював поетапне зниження податку на прибуток підприємств із 25% до 16% за період з 2011 по 2014 рік.

Фізичні особи, відповідно до нової редакції проекту, з доходами до 10 мінімальних зарплат будуть сплачувати податок на прибуток за ставкою 15%, а з доходами понад 10 мінімальних зарплат - 17%.

Також уряд ініціював введення податку 5% на доходи, одержувані фізичними особами від розміщення депозитів у банках, при сумі депозиту від 200 тис. гривень.

Читайте також:

Податкова закупила квартир на 10 мільйонів

Уряд пропонує знизити податок на прибуток до 16%, ПДВ – до 17%

Азаров презентував Податковий кодекс "з найнижчими податками в Європі"

Янукович: новий Податковий кодекс буде захищати бідних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: