Перед виступом Януковича біля палацу "Україна" прибрали всю рекламу

Керівників рекламних агенцій зобов’язали на прилеглих до палацу "Україна" територіях прибрати комерційну рекламу. Коли захід за участю президента завершиться, рекламу повернуть.

Документ
УНІАН
До виступу президента Віктора Януковича у палаці "Україна" в Києві керівників рекламних агенцій зобов’язали на прилеглих до палацу територіях прибрати комерційну рекламу.

З відповідним листом до керівників рекламних агенцій звернулося комунальне підприємство Київської міської державної адміністрації "Київреклама".

Зокрема, у листі, підписаному директором "Київреклами" Оленою Бакаєвою, зазначається: "На виконання доручення Київського міського голови Леоніда Черновецького та відповідно до звернення адміністрації президента України, КП "Київреклама" просить до 18:00 02.06.2010 р. забезпечити демонтаж комерційної реклами на прилеглій території до Національного палацу "Україна" (вул. Червоноармійська, 103) у зв’язку з проведенням заходів щодо Зібрання з нагоди виголошення президентом України Януковичем послання до українського народу 3 червня 2010 р.".

Представник КП "Київреклами", коментуючи необхідність до виступу Януковича знімати комерційну рекламу, заявив, що вона "ніяк не вписується із тумбами з державними прапорами, які там будуть стояти", і що "нам від них є таке доручення". Водночас у "Київрекламі" запевнили, що коли захід за участю президента завершиться, рекламу повернуть.

Нагадаємо, 3 червня о 16.00 в палаці "Україна" відбудеться зібрання з нагоди виголошення президентом Віктором Януковичем послання до українського народу.

Очікується, що Янукович оприлюднить концепцію реформування України. Глава держави повідомляв, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

Читайте також:

Опозиції заборонили мітингувати під час зверенння Януковича до народу

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

Янукович запросив на свій виступ Верховну раду у повному складі

Янукович звернеться до народу в палаці "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: