Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Передає всім подяку та вітання": рідні Сущенка змогли провідати політв’язня в колонії

Українцеві вперше дозволили тривале побачення з дружиною і рідними.

Політв’язень Кремля Роман Сущенко вперше провів тривале побачення з дружиною та донькою. Рідні прибули до нього в колонію у Кіровській області РФ, повідомляє Укрінформ.

"Ми з мамою вперше за 2,5 роки змогли обійняти нашого Романа Сущенка. Загалом побачення пройшло нормально. Батько схуд, видно, що етап дався йому нелегко. Почувається більш-менш нормально, місцевий лікар слідкує за його тиском. Передали батькові слова підтримки та показали листівки від колег. Він передає усім подяку та вітання", - розповіла Юлія Сущенко.

ВідеоСущенка етапували до колонії суворого режиму в Кіровській області

Після вивезення Сущенка з СІЗО "Лефортово" про нього місяць нічого не було відомо. Московський суд засудив журналіста до 12 років позбавлення волі за нібито шпіонаж і збір даних про збройні сили Росії.

Сущенка етапували до колонії суворого режиму в Кіровській області

За словами доньки бранця, побачення тривало три дні. Для Сущенка та рідних виділили спеціальну кімнату, призначену для тривалих побачень ув'язнених із сім’ями. "Батько розповів, що побутові умови його утримання у колонії покращилися після низки звернень з боку посольства України у Москві та українського уповноваженого ВР з прав людини Людмили Денісової. Його перевели до більш теплої камери та хоча б дають окріп", - повідомила Юлія. Однак проблеми зі здійсненням телефонних дзвінків та передачею кореспонденції тривають.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2018 року громадський захисник незаконно засудженого в Росії журналіста Марк Фейгін повідомив, що близькі його підзахисного отримали право на тривале побачення з ним у січні. Також адвокат заявив, що Сущенко перебуває в приміщенні камерного типу "з міркувань безпеки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції