Передрук змінює рейтинг

Інститут проблем управління ім. Горшеніна вимагає від Партії регіонів спростування опублікованих на її сайті від імені інституту рейтингів політичних сил.

Партія регіонів (www.partyofregions.org.ua)
Партія регіонів трохи "підправила" рейтинги для розміщення на власному сайті, запевняють в Інституті Горшеніна. (www.partyofregions.org.ua)

Київський Інститут проблем управління ім. Горшеніна вимагає від Партії регіонів офіційного спростування опублікованих на її офіційному інформаційному сервері рейтингів політичних партій нібито від імені інституту. 

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на Інститут Горшеніна. 

Інститут офіційно заявляє, що розміщена 21 червня 2007 року на офіційному інформаційному сервері Партії регіонів інформація про те, що нібито на прес-конференції в Києві директор Київського Інституту проблем управління імені Горшеніна Кость Бондаренко обнародував рейтинги політичних партій і блоків України у разі дострокових парламентських виборів, є неправдивою. 

Київський Інститут проблем управління імені Горшеніна підкреслює в своїй заяві, що рейтинги, наведені в інформаційному повідомленні Партії регіонів, не відповідають реальним даним, одержаним під час соціологічного дослідження, справді проведеного Інститутом Горшеніна. 

Інститут Горшеніна постійно проводить соціологічні дослідження в рамках річної програми «Ментальні основи вибору». Проте ще в травні 2007 року Рада Інституту ухвалила принципове рішення вивчати рейтинги політичних партій, але не обнародувати їх і не публікувати в ЗМІ, про що неодноразово заявляли представники інституту як під час прес-конференцій, так і в своїх офіційних прес-релізах.
Інститут повідомляє, що існує повний відеозапис прес-конференції від 20 червня 2007 року, на якому Кость Бондаренко розповідав про результати всеукраїнського соціологічного дослідження в контексті суспільно-політичних і політико-економічних процесів в країні. 


Інститут Горшеніна вимагає від Партії регіонів офіційного спростування опублікованої інформації. «У разі відсутності подібної дії Інститут Горшеніна вважатиме цей факт спробою фальсифікації і маніпуляції громадською думкою з використанням імені Київського Інституту проблем управління імені Горшеніна. Таким чином, Інститут Горшеніна залишає за собою право оприлюднити цей факт і добиватися оскарження в судовому порядку», - підкреслено в повідомленні. 

Згідно з опублікованими на сайті Партії регіонів даними, рейтинг цієї політичної сили складає 27,1%, БЮТ - 14,3%, блоку «Наша Україна» - 9,2%, «Народної самооборони» - 4,4%, КПУ - 4%, СПУ - 1,6%, блоку Н.Вітренко - 2,76%, блоку Литвина - 1,5%. 

Натомість за інформацією, яку подав сам Інститут Горшеніна, Партію регіонів підтримує 27,35% респондентів, Блок Юлії Тимошенко - 18,25%, блок «Наша Україна» - 11,04%, «Народну самооборону» - 4,50%, КПУ - 4,14%. 

Близькі до проходження 3-процентного бар`єру СПУ з 2,91%, блок Наталії Вітренко - 2,76%, Народний блок Литвина - 2,71%. 

Не підуть на вибори 8,90%, планують голосувати проти всіх 8,13%, не змогли визначитися з відповіддю 7,77% опитаних. 

Дослідження було проведено з 4 по 18 червня 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: