Передвиборчу агітацію в школах та інститутах заборонено

Віталій Журавський підписав наказ про заборону громадсько-політичної діяльності у закладах освіти міста Києва під час навчально-виховного процесу.

Столична влада не допустить передвиборчої агітації в навчальних закладах та залучення учнів і студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу, заявляє заступник голови КМДА – начальник Головного управління освіти і науки Віталій Журавський.

Як повідомили у прес-службі КМДА, він сказав, що підписав наказ Головного управління освіти і науки КМДА "Про заборону громадсько-політичної діяльності у закладах освіти міста Києва під час навчально-виховного процесу".

"Ми не можемо допустити порушення чинного законодавства. Безпідставне відволікання учнів, студентів та педагогічних працівників на проведення заходів, не пов’язаних з навчальним процесом, суворо заборонено", – сказав Журавський.

Він додав, що персональна відповідальність за виконання цього наказу покладена особисто на начальників управлінь освіти районних у м. Києві державних адміністрацій та керівників навчальних закладів.

Читайте також:

Студенти отримають право відстрочки при оплаті за навчання

Вузам обмежать право підвищувати ціни на навчання

Ющенко захистив сиріт та інвалідів від міністра освіти

Міносвіти хоче скасувати всі пільги для абітурієнтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: