Переговори з президентом Польщі та ситуація на фронті: головне зі звернення Зеленського

Переговори з президентом Польщі та ситуація на фронті: головне зі звернення Зеленського

Президент України Володимир Зеленський / Фото: Associated Press

Український лідер подякував польському колезі за підтримку нашої держави.

У п’ятницю, 21 червня, президент України провів переговори з польським колегою Анджеєм Дудою та вислухав доповідь головкома ЗСУ Олександра Сирського про ситуацію на фронті.

Про це він говорив у своєму традиційному вечірньому зверненні.

За словами Зеленського, в розмові з Дудою він подякував польському колезі за підтримку нашої держави: і нашої оборони, і нашого руху до Євросоюзу, і нашої глобальної ініціативи – Саміту миру.

"Ми обговорили подальші спільні кроки, різнопланові кроки, зокрема позиції перед самітом НАТО у Вашингтоні.  Ми готуємо також подальші кроки щодо реалізації пунктів Формули миру. Ми цінуємо й те, що Польща може допомогти нам із залученням інших держав – тих, хто поки не приєднався до спільної міжнародної роботи заради миру. Зусилля кожного можуть дати результат для всіх", – наголосив український лідер.

Про ситуацію на фронті, окрім головнокомандувача ЗСУ,  доповідав голова Служби зовнішньої розвідки.

"Харківщина – ситуація стала ще більш стабілізованою. І це – заслуга наших воїнів. Донеччина – надзвичайно складно. Особливо це Покровський напрямок – десятки російських атак щодобово. Дуже важливо вистояти там, знищувати окупанта й не давати Росії жодного приводу сподіватися на те, що у війні проти України Росії щось вдасться", – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський після перемоги збірної України у другому матчі чемпіонату Європи з футболу 2024 року назвав взаємну підтримку такою, що об'єднує всіх українців, і наголосив на важливості боротьби за правильне сприйняття Української держави у світі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація