Переговори з ЄС буде продовжено

Посол Португалії в Україні Жозе Мануел Вієгаш міг помилитися, говорячи про припинення переговорів про нову посилену угоду між Україною та ЄС.

ЄС
Архів
(siteresources.worldbank.org)

Учорашня заява посла Португалії в Україні Жозе Мануела Вієгаша про фактичне призупинення переговорів між ЄС та Україною про нову посилену угоду є або помилкою, або неправильним перекладом. 

Про це заявили у представництві України при ЄС у Брюсселі. “У представництві України при ЄС вважають заяву посла Португалії помилкою, або, можливо, результатом неправильного перекладу”, - зазначається у коментарі представництва. 

У представництві також поінформували, що Україна задоволена станом переговорного процесу, зокрема, останнім раундом, якій відбувся минулого тижня в Києві. 

Прапор Португалії
(tgt.ru)

За даними дипломатів, зараз сторони готують відповідні звіти до саміту Україна-ЄС, який заплановано на 14 вересня. Наступний раунд переговорів про нову посилену угоду відбудеться у жовтні. 

Як повідомлялося, 6 липня Надзвичайний і Повноважний Посол Португальської Республіки в Україні Жозе Мануел Вієгаш заявив, що переговори між Україною і Євросоюзом про укладення нової посиленої угоди на сьогодні призупинено через те, що не розпочато переговори про зону вільної торгівлі. 

Португалія з 1 липня головує в ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: