Перехід армії на контракт зривається через популізм політиків

Міністр оборони Юрій Єхануров іронізує, що скоро хабарі будуть давати за те, щоб отримати призов на службу в армії.

Перехід української армії на контрактну основу зривається через "популізм та некомпетентність деяких українських політиків", заявив міністр оборони Юрій Єхануров.

Він висловив впевненість, що збройні сили, врешті-решт, почнуть формуватися за контрактом, але коли це станеться - невідомо.

"В українських політиків відсутнє розуміння реального масштабу проблем в цьому питанні. Дехто прагне на цьому заробити зайві рейтингові очки. Звідси численні непорозуміння і проблеми, яких могло б і не бути", - вважає Єхануров.

На його думку, сьогодні фінансова та економічна криза і, як наслідок, вкрай недостатнє фінансування армії не дозволяють визначити дату переходу на контракт.

І в цих складних умовах військова повинність є єдиною можливістю підтримувати обороноздатність, зазначив міністр.

Відповідаючи на запитання про можливість відкупитися від проходження строкової служби, Єхануров повідомив, що цього року країна може призвати в армію менше людей, ніж є охочих. "Боюся, як би не почали давати хабарі за те, щоб призвали...", - іронічно припустив він.

Відповідно до державної програми перехід Збройних сил України на повне комплектування військовослужбовцями служби за контрактом мав відбутися з 1 січня 2010 року. Але на сьогодні через критичне недофінансування цієї програми строки професіоналізації ЗСУ перенесені орієнтовно на період до 2015 року.

Читайте також:

Україна представила в ОАЕ ексклюзивну зброю

Єханурову не вистачає генералів

Міноборони: українська армія під загрозою розвалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: