Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перекис водню й аскорбінка - не ефективні. У МОЗ розвінчують міфи лікування

У відомстві наголошують, що самолікуванням ліпше не займатися.

Те, що рану можна помастити перекисом водню, і це допоможе їй швидко загоїтися — міф. Про це раніше написала на своїй сторінці у Facebook виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Пізніше у соцмережі вона також взялася за ще один міф  - вживання аскорбінової кислоти.

Цікава наука - Як працює імунна система

У тілі кожного з нас працює ціла армія охоронців, воїнів, розвідників і зв’язкових, яка покликана захистити організм від мільярдів бактерій, грибків та вірусів. Результат роботи цієї неймовірно складної й потужної системи - імунітет. Коли ми намагаємося втрутитися в роботу імунної системи, наприклад, надлишком вітаміну С або ж імуномодуляторами без призначення лікаря, це не допомагає імунітету ставати потужнішим. Навіть може зашкодити. Найкраще для підтримки імунітету працюють не дорогі ліки та засоби, а звичайні корисні речі - як то здоровий сон, правильне харчування і регулярні заняття спортом. Подивіться відео про роботу імунної системи від Цікава наука. Дізнавайтеся більше про власне тіло та допомагайте ставати йому здоровішим.

Posted by Уляна Супрун on Sunday, March 18, 2018

"Коли ми намагаємося втрутитися в роботу імунної системи, наприклад, надлишком вітаміну С або ж імуномодуляторами без призначення лікаря, це не допомагає імунітету ставати потужнішим. Навіть може зашкодити. Найкраще для підтримки імунітету працюють не дорогі ліки та засоби, а звичайні корисні речі - як то здоровий сон, правильне харчування і регулярні заняття спортом", - наголосила Супрун.

ВідеоПерекис водню не загоює і не знезаражує подряпини – Уляна Супрун

Перекис водню - не ефективний, якщо їм помастити подряпину або рану. Днями такий пост оприлюднила виконувач обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Мовляв, хімічний склад цього розчину насправді не загоює і не знезаражує рани. Що думають про цей пост українці, більшість з яких ще змалку звикли до того, що перекис водню - це перша допомога при подряпинах та саднах. І головне: чи використовують кисень водню під час лікування пацієнтів лікарі – дивіться в сюжеті.

Перекис водню не загоює і не знезаражує подряпини – Уляна Супрун

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції