Перелік міст без гарячої води поповнили Львів та Ялта

В розпал зими українські міста починають потроху відключати від гарячої води. Під загрозою і опалення.

Через борги теплопостачальних підприємств Львова населенню припиняють подачу гарячої води. Крім того, як повідомив директор департаменту ЖКГ міської ради Юрій Голець, газівники планують знизити тиск в газовій мережі міста.

Поки що в місті всі будинки отримують тепло і гарячу воду, але для економії газу гарячу воду відключать найближчим часом.

Між тим у Ялті вже припинена подача гарячої води до житлового фонду і відключена подача газу споживачам промислової групи.

"Ситуація критична - тиск газу впав удвічі, система теплопостачання перебуває на межі. Тому ухвалено рішення припинити повністю подачу гарячої води до житлового фонду і відключити від подачі газу всіх споживачів промислової групи. Цей захід вжито з єдиною метою - забезпечити подачу тепла до будинків, лікарень, дитячих садків. Якщо ситуація з постачаннями газу не покращає - ми будемо вимушені приймати ще жорсткіші заходи", - заявив заступник міського голови Ялти Юрій Кириченко

Також припинена подача гарячої води у Севастополі. На думку чиновників, це дозволило стабілізувати теплопостачання. Наразі всі котельні Севастополя працюють в нормальному режимі.

"Газопостачання міста залишається стабільним. Ми недобирали близько 800 тис. кубометрів через низький тиск в газопроводі. Відмова від гарячого водопостачання дозволила підняти температуру теплоносія до покладених 80 градусів, поліпшити теплопостачання в будинках севастопольців", - каже начальник Головного управління ЖКХ Володимир Хибученко.

Раніше гаряче водопостачання вже відключили у Житомирі.

Дніпропетровськ, щоб не виключати опалення населенню, був змушений обмежити постачання газу підприємствам. 20 промислових гігантів наразі поставлені перед питанням: або переходити на інше паливо, або зупиняти виробництво.

На межі відключення тепла вчора опинилося місто Запоріжжя. Основними причинами цьому місцева влада називала скорочення подачі газу тепломережам, а також значну заборгованість населення за теплопостачання.

Відзавтра може бути нічим опалювати і Київ. Столична влада просить уряд дозволити їй використовувати резервні запаси мазуту. В іншому випадку, місто може замерзнути. Власних запасів мазуту, який використовується для підтримання роботи ТЕЦ, в столиці залишилося лише до завтрашнього вечора.

При цьому "Нафтогаз України" гарантував безперебійні поставки газу для забезпечення теплопостачання населення України протягом усього опалювального періоду. Компанія заявляє, що підприємства ТЕК і населення продовжують одержувати газ у повному обсязі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: