Перелом черепа і психоемоційна травма: на Буковині жорстоко побили 18-річну дівчину

Дата публікації
Перегляди
6366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перелом черепа і психоемоційна травма: на Буковині жорстоко побили 18-річну дівчину

Фото: pixabay.com

Вона підозрює місцевих "мажорів", багаті батьки яких уже намагаються все "залагодити".

18-річна дівчина зазнала тяжкої травми голови внаслідок нападу двох чоловіків. Потерпіла переконана, що це були її знайомі хлопці, з одним із них вона раніше зустрічалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олена Пуюл уже четвертий тиждень на лікарняному ліжку. "Я йшла додому, пам’ятаю фари – і все. Лише вдома опритомніла", - каже вона. "Дуже багато крові було на голові, з вуха йшла кров. Її нудило, пила чай і нудило", - розповіла тітка потерпілої Домніка Подляк. Постраждалу забрали в районну лікарню, але стан її погіршувався, тож пацієнтку перевезли в Чернівці. "Перелом склепіння черепа, забій головного мозку. Вона дістала психоемоційну травму, і це буде потребувати реабілітації в подальшому, терміни зараз сказати важко", - каже нейрохірург лікарні швидкої допомоги Ігор Яремчук.

18-річна дівчина звинувачує колишнього хлопця у жорстокому побитті

18-річна дівчина звинувачує колишнього хлопця у жорстокому побитті

Дівчина боїться, що нападники прийдуть у лікарню, бо хлопців, що її били, упізнала. "Гриша вдарив її головою об машину. Він раніше погрожував, є SMS, що вб’є", - розповіла мама потерпілої Ганна Кожокар. За її словами, хлопець, із яким Олена раніше зустрічалася, вже піднімав на дівчину руку. "Він не перший раз її б’є. Так, дати ляпаса може. Вона не дозволяла мені з ним поговорити", - пояснила жінка.

Цього разу дівчина таки написала заяву в поліцію на колишнього хлопця та його друга. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. "Їх опитували, у них відібрано пояснення, в подальшому будемо перевіряти їхні версії", - пояснив заступник начальника Глибоцького відділення поліції Михайло Гарабажів. Поговорити з молодиками, які нібито побили дівчину, журналістам не вдалося – родичі не дозволили. Матері хлопців усе спростовують і кажуть про наклеп і погрожують зустрічним позовом.

Про хлопців, яких звинувачує дівчина, в селі Синівці говорять неохоче. Катерина Жиряда пригадує, що торік вони побили її чоловіка – вивезли в ліс і прив’язали до дерева. У поліцію потерпілий не звертався, бо не вірив, що нападників покарають. Сумнівається у справедливому правосудді й мама побитої дівчини, адже батько одного з хлопців, лісник, не приховує намірів залагодити справу. "По селі говорить так: половину лісу продам, але хлопця відкупить. Це не перший раз і не останній. У них багато грошей, вони відкупляються", - каже Ганна Кожокар.

Поки дівчина в лікарні, слідчі приходили до неї тричі, однак лише вчора долучили до справи SMS-повідомлення з погрозами від юнаків, яких вона звинувачує у побитті. Їх потерпіла отримує чи не щодня.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація