Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перелом плеча і гематоми: на Житомирщині батько ледве не до інвалідності побив 8-річну доньку

Соцслужби заходилися забирати дітей із родини.

На Житомирщині батько зламав руку своїй 8-річній доньці, дитина більше доби трималася зі страшним болем без допомоги медиків. Лікарям про травму повідомили сусіди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лікарняний сніданок Оленка тепер їсть лівою рукою, бо права у гіпсі. Її, як і синці та тілі, дівчинка ховає  під  кофтинкою і відмовляється розповідати, як усе сталося. "Дитина могла б залишитися інвалідом на усе життя.  Це перелом плеча. В дитини були гематоми на обличчі, спині, тобто дитина була побита батьком", - розповіла заступник головного лікаря Радомишльської центральної районної лікарні Ганна Пиріг.

ВідеоВиховання кулаками. На Житомирщині батько зламав руку своїй восьмирічній доньці

На Житомирщині батько зламав руку своїй восьмирічній доньці. Дитина зі страшним болем проходила більше доби, допоки сусіди не викликали поліцію. Мати дівчинки свого чоловіка захищає, бо, каже, дитину він травмував ненавмисне. Як виявилось, на обліку соцслужб подружжя перебуває вже давно. 

Виховання кулаками. На Житомирщині батько зламав руку своїй восьмирічній доньці

Мати дівчинки після інциденту теж забрали на обстеження в лікарню. Жінка каже, що була у хаті, коли старша дитина отримала травму, але як усе сталося – не бачила. Вона припускає, що чоловік не бив дитину, а лиш шарпнув за руку, щоб та не ображала меншу сестричку. "Говорив, що старша до меншої, набила меншу, то він сварився на неї. Я не знаю, побігла до меншої, бо вона плакала", - розповіла Тетяна Шульська.

Зараз додзвонитися до чоловіка не може навіть вона. Вдома журналісти його не застали, а сусіди розповіли, що саме вони викликали медиків до побитої дитини, коли помітили її на вулиці всю в синцях. "Альона, а що це в тебе таке з ручкою, наче набряк? А вона каже: це я впала. Нічого не каже, бо вона, видно, його боїться", - розповіла сусідка. Соціальним працівникам батько таки зізнався, що бив доньку. "Він зізнався, що він побив цю дитину. Він говорить, що вона нібито душила меншу сестричку. Батько взяв ременя, з його слів, набив старшу дитину, але видно, що там не тільки був ремінь, бо ремнем руку не зламав би", - пояснив керівник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мирослав Жилич.

Фотогалерея У київському ресторані побили старшого сина Шуфрича (8 фото)

У районному центрі  соціальних служб кажуть, що родина перебувала під їхнім супроводом вже рік, бо діти постійно були недоглянуті, а батько пиячив та дебоширив. Подружжя вже намагалися позбавити батьківських прав, а після цього побиття в родину дітей уже не віддадуть. "Уже передали документи на позбавлення батьківських прав. Чекаємо рішення суду", - повідомила ювеніальний інспектор Радомишльського райвідділу поліції Олена Осадча.

Мама дівчаток сподівається, що суд стане на їхній бік, а чоловіка захищає. "Я все зроблю, аби не  забирали дітей. Він необережно, він не спеціально ж зробив", - вважає вона. За травмування доньки проти батька відкрили ще й кримінальне  провадження, за котрим йому загрожує три роки тюрми. Дівчатка ж до рішення суду будуть під  наглядом медиків. 

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції