Росія планує змінити маршрути переміщення техніки ЧФ в Криму

Механізм буде відповідати обов'язковій умові виключення будь-якої небезпеки для населення та житлових будинків міста при плановому транспортуванню озброєнь

Порядок переміщення озброєння та військової техніки Чорноморського флоту в Севастополі планується змінити, повідомив у четвер високопоставлений представник російського військового відомства.

"Механізм переміщення озброєння та військової техніки в основному місці дислокації Чорноморського флоту - Севастополі - найближчим часом може бути змінений. Така робота вже ведеться", - сказало джерело.

За його словами, цей механізм повинен і буде відповідати обов'язковій умові виключення будь-якої, навіть найменшої небезпеки для населення та житлових будинків міста при плановому транспортуванню озброєнь.

"Про зміну існуючої практики переміщення озброєнь українська сторона буде обов'язково поінформована", - повідомило джерело.

Високопоставлений представник штабу Чорноморського флоту повідомив раніше, що інциденти 8 і 21 липня відбулися через елементарній порушення правил дорожнього руху. За цими правилами, про транспортування великогабаритного вантажу необхідно повідомляти українську державтоінспекцію, що не було зроблено, тому і був складений адміністративний протокол, сказало джерело.

У той же час він підкреслив, що ні про які порушення угоди про перебування Чорноморського флоту в Севастополі мова не йде і йти не може. Базові угоди по флоту і порушення правил дорожнього руху ніяк не пов'язані між собою, сказав представник ЧФ.

Між тим, сьогодні в Севастополі після репетиції параду, присвяченого Дню ВМФ Росії, співробітники ДАІ затримала колону російських бронетранспортерів.

У вівторок даішники вдруге зупинили в Севастополі вантажну автоколону ЧФ РФ, що перевозила боєприпаси. Такий самий інцидент стався у Севастополі 8 липня.

У Раді національної безпеки і оборони України обурені нехтуванням російською стороною правил переміщення військових формувань Чорноморського флоту РФ на українській території.

Читайте також:

У Севастополі вже втретє затримали російські ракети

Росія наполягає, що має право возити свої ракети Севастополем

Росія пропонує Україні вирішити "ракетний" конфлікт без Європи

Російська ракета "Булава" вибухнула під час запуску. Підозрюють диверсію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: