Переможцем конкурсу на посаду голови одеського НАБУ виявився фігурант справи за хабарництво - ЗМІ

Переможцем конкурсу на посаду голови одеського НАБУ виявився фігурант справи за хабарництво - ЗМІ

Переможцем конкурсу на посаду голови одеського НАБУ виявився фігурант справи за хабарництво - ЗМІ

Фото: Громадське ТБ

Окрім в того, в нього є майно, яке не відповідає його задекларованим доходам.  

Переможець конкурсу на посаду директора Одеського управління Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос має у своїй власності майно, яке не відповідає його задекларованим доходам. Окрім того, він є фігурантом кримінальної справи щодо отримання хабара.

Про це йдеться у сюжеті програми "Слідство.Інфо" на "Громадському".

Семен Кривонос працює першим заступником голови Одеській митниці, а нещодавно він виграв конкурс на посаду директора Одеського управління НАБУ. Причому, одеське управління накриває ще три області: Миколаївську, Херсонську та Кіровоградську.

Журналісти з'ясували, що Кривонос до Одеської митниці керував реєстраційною службою Обухівського району Київської області, через яку проходили документи по земельних ділянках та маєтках Кончі-Заспи, Обухова, Безрадичів, Романківа.

У його декларації зазначена зарплатня у розмірі менше двох тисяч гривень на місяць, а в його дружини ще менше. Тим не менше у Кривоносів є квартира, будинок, іномарка, сім гектарів землі в Обухівському районі.

Семен Кривонос пояснює наявність майна тим, що до реєстраційної служби він 2,5 роки не був держслужбовцем і йому вдалося заробити на нього грошей. Окрім того, за його словами, йому допомогли грошима батьки.

Також, за словами Кривоноса, батьки допомогли йому придбати квартиру на 80 кв. м. у передмісті Києва. Але цієї квартири у декларації Кривоноса немає, тому що він подарував її своїй матері.

Журналісти знайшли ще один цікавий факт у біографії переможця конкурсу на посаду директора Одеського НАБУ: Сергій Кривонос є фігурантом кримінального провадження щодо отримання хабаря в 120 тис. доларів. За версією прокуратури, Кривонос разом з сільським головою Старих Безрадичів вимагали від підприємця ці гроші за виділення земельної ділянки.

На наступний день після того, як журналісти поспілкувалися з Кривоносом, він відмовився від посади керівника Одеського осередку НАБУ і Бюро оголосило новий конкурс на одеського директора. Але Сергій Кривонос продовжує працювати першим заступником голови Одеської митниці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація