Переможцем конкурсу на посаду голови одеського НАБУ виявився фігурант справи за хабарництво - ЗМІ

Окрім в того, в нього є майно, яке не відповідає його задекларованим доходам.  

Переможець конкурсу на посаду директора Одеського управління Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос має у своїй власності майно, яке не відповідає його задекларованим доходам. Окрім того, він є фігурантом кримінальної справи щодо отримання хабара.

Про це йдеться у сюжеті програми "Слідство.Інфо" на "Громадському".

Семен Кривонос працює першим заступником голови Одеській митниці, а нещодавно він виграв конкурс на посаду директора Одеського управління НАБУ. Причому, одеське управління накриває ще три області: Миколаївську, Херсонську та Кіровоградську.

Журналісти з'ясували, що Кривонос до Одеської митниці керував реєстраційною службою Обухівського району Київської області, через яку проходили документи по земельних ділянках та маєтках Кончі-Заспи, Обухова, Безрадичів, Романківа.

У його декларації зазначена зарплатня у розмірі менше двох тисяч гривень на місяць, а в його дружини ще менше. Тим не менше у Кривоносів є квартира, будинок, іномарка, сім гектарів землі в Обухівському районі.

Семен Кривонос пояснює наявність майна тим, що до реєстраційної служби він 2,5 роки не був держслужбовцем і йому вдалося заробити на нього грошей. Окрім того, за його словами, йому допомогли грошима батьки.

Також, за словами Кривоноса, батьки допомогли йому придбати квартиру на 80 кв. м. у передмісті Києва. Але цієї квартири у декларації Кривоноса немає, тому що він подарував її своїй матері.

Журналісти знайшли ще один цікавий факт у біографії переможця конкурсу на посаду директора Одеського НАБУ: Сергій Кривонос є фігурантом кримінального провадження щодо отримання хабаря в 120 тис. доларів. За версією прокуратури, Кривонос разом з сільським головою Старих Безрадичів вимагали від підприємця ці гроші за виділення земельної ділянки.

На наступний день після того, як журналісти поспілкувалися з Кривоносом, він відмовився від посади керівника Одеського осередку НАБУ і Бюро оголосило новий конкурс на одеського директора. Але Сергій Кривонос продовжує працювати першим заступником голови Одеської митниці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: