"Переможці" та Соломія Вітвіцька злітали до Ісландії у турі "Вірні Збірній"

Герої АТО вперше побачили місто Рейк'явік

Соломія Вітвіцька та три учасники проекту "Переможці" Анатолій Горбенко, Руслан Мураєв, паралімпієць Андрій Демчук відвідали столицю Ісландії місто Рейк'явік в межах всеукраїнського туру "Вірні збірній".

Переможці – це учасники проекту, організованого ТСН та VIVA! та присвяченого ветеранам, які втратили частини тіла в АТО, захищаючи батьківщину, але не втратили жаги до життя та сили духу, надихають інших не здаватися та досягати перемог. Ми відчуваємо потребу розповідати їхні історії, показувати їхні неймовірні фотографії, їхні досягнення у спорті та житті заради натхнення інших, кому сьогодні необхідна підтримка.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_7
прес-служба каналу "1+1"

Меценатом туру "Вірні Збірній" та візитів Переможців на футбольні матчі у всьому світі виступив Андрій Мацола.

Горбенко та Мураєв на протезах вперше перетнули кордон нашої країни з новими біометричними паспортами та вперше в своєму житті летіли пасажирським, а не військовим літаком. Хлопці і не мріяли, що колись опиняться біля величного Атлантичного океану – наші захисники, які одужали після важких поранень показали, які вони сильні духом!

Перед основним матчем "Переможці" відвідали передматчеве тренування, прес-конференцію, вивчили футбольні пісні від фанатських рухів, прогулялися неймовірно красивим містом Рейк'явік, побачили край світу, та набравшись сміливості спробували фірмову страву – в'ялене м'ясо акули. Руслан Мураєв мріяв познайомитись із головним тренером збірної- Андрієм Шевченком – і це сталося, йому вдалося потиснути руку легендарному футболісту і тренеру.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_6
прес-служба каналу "1+1"

Поєдинок мав велике значення для нашої команди, тому викликав величезний ажіотаж. Стадіон, який вміщує 15 000 вболівальників, був вщент заповнений. Збірній України не вдався фінальний штурм під час другого тайму, тому результат матчу становить 2:0 на користь збірної Ісландії.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_5
прес-служба каналу "1+1"

"Попри поразку нашої збірної в Ісландії, матч був по-справжньому насиченим – ми були щасливі відчувати себе одним цілим з футболістами і бути вірними збірній. Ми знаємо, що перемога не сьогодні так завтра буде за нами. Треба вірити, працювати, не здаватися, тренуватися, вболівати!" – кажуть "Переможці".

Напередодні, другого вересня учасники соціального мультимедійного проекту "Переможці" разом із дружинами відвідали місто Харків, щоб підтримати Національну збірну команду України з футболу проти Туреччини.

Тоді українська збірна виграла з рахунком 2:0.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_4
прес-служба каналу "1+1"

"Невелика та далека Ісландія, доступна та пристосована країна для людей з інвалідністю, зручна для всіх, – нам варто брати приклад. Я була вражена, як хлопці по-справжньому захоплені країною, саме тут розумієш, що війна стала стартом нових змін для переможців, вони не втратили жаги до життя- вони досягають перемог", – зауважила куратор проекту "Переможці" Соломія Вітвіцька

Координатором з питань міжнародної співпраці проекту "Переможці" стала відомий волонтер Аня Гвоздяр.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_3
прес-служба каналу "1+1"

Зауважимо, соціальний мультимедійний проект "Переможці", присвячений ветеранам АТО, організований ТСН та журналом VIVA!, набирає обертів.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_2
прес-служба каналу "1+1"

Проект підтримує Міністерство закордонних справ України та Національний комітет спорту інвалідів України. Наразі у ньому безпосередньо задіяно 35 учасників. До проекту приєдналися і чемпіони-паралімпійці. Автори фотографій: Тетяна Рубльова та Олександр Мордерер. Громадська ініціатива спільно з партнерами, благодійною організацією "Серце воїна", привертає увагу до якісної психологічної та фізіологічної, зокрема, спортивної реабілітації для ветеранів, які повертаються до мирного життя після поранень, а також до розвитку спортивного протезування в Україні.

Вірні Збірній Вітвіцька і Переможці в Ісландії_1
прес-служба каналу "1+1"

Ісландія стала дев'ятою країною на карті презентацій проекту "Переможці" у світі.

Залиште свій коментар