"Переможці" вирушають до Фінляндії, щоб підтримати збірну України з футболу

Герої переглянуть матч у Тампере в межах всеукраїнського туру "Вірні збірній". 

Цієї неділі, 11-го червня, Соломія Вітвіцька та чотири учасники проекту "Переможці" Вадим Мазніченко, Олександр Бабченко, Віктор Кардаш та Дмитро Блохін відвідають Фінляндію – місто Тампере в межах всеукраїнського туру "Вірні збірній".  Символічно, що команда перетне кордон у перший день дії безвізового режиму з ЄС. Переможці підтримають на трибунах Україну у футбольному матчі з Фінляндією, зіграють у товариській грі з фінськими вболівальниками та презентують фото і відео соціального проекту у фан-посольстві України в Фінляндії. На зустріч до гостей з Києва приїде також місцева українська громада.

Переможці футбол у Фінляндії_5
прес-служба каналу "1+1"

Переможці – це учасники проекту, організованого ТСН та VIVA! та присвяченого ветеранам, які втратили частини тіла в АТО, захищаючи батьківщину, але не втратили жаги до життя та сили духу, надихають інших  не здаватися та досягати перемог.

Переможці футбол у Фінляндії_4
прес-служба каналу "1+1"

Особисто зустріти героїв з України приїде в аеропорт Гельсінкі-Вантаа Надзвичайний і Повноважний Посол України у Фінляндії Андрій Володимирович Олефіров.

Меценатом туру "Вірні Збірній" та візиту Переможців виступив Андрій Мацола.

ВідеоДві з половиною тисячі людей з 11-ти країн світу бігли у Дніпрі

Він зробив дуже багато для реалізації проекту в цьому році. Зокрема, завдяки йому ветеран АТО Олександр Бабченко отримав новий спортивний протез для занять кросфіту,  і тепер може займатися спортом та вийде на поле для гри у дружньому фан-матчі Фінляндія-Україна, що відбудеться на місцевому стадіоні Pyynikki у місті Тампере.

Переможці футбол у Фінляндії_3
прес-служба каналу "1+1"

Під час виступу в українському фан-посольстві Соломія Вітвіцька разом із героями та  відомим волонтером Анною Гвоздяр презентують соціальний мультимедійний проект "Переможці", продемонструють 3D-екскурсію фотовиставкою, яка відбулась у Києві в НСК "Олімпійському" та покажуть благодійний випуск журналу з приголомшливими фото та історіями "VIVA! Переможці" для української діаспори у Фінляндії, журналістів та футбольних вболівальників.

Переможці футбол у Фінляндії_2
прес-служба каналу "1+1"

І вже о 19:00 в цей день в межах 6-го туру відбору на чемпіонат світу-2018 відбудеться матч між збірними Фінляндії та України на великому стадіоні Ratina. Велика команда Переможців разом з нашими вболівальниками будуть співати гімн, вболівати за українську збірну.

Переможці футбол у Фінляндії_1
прес-служба каналу "1+1"

Переможці футбол у Фінляндії_13
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, навесні цього року учасники проекту "Переможці" разом з дружинами відвідували столицю Хорватії місто Загреб у турі "Вірні збірній". У спеціальному автобусі вони тоді подолали два кордони та проїхали 3000 кілометрів, щоб підтримати на трибунах Україну у футбольному матчі з Хорватією та поспілкуватися з хорватськими ветеранами та українською діаспорою.

Переможці футбол у Фінляндії_12
прес-служба каналу "1+1"

Переможці футбол у Фінляндії_11
прес-служба каналу "1+1"

Переможці футбол у Фінляндії_10
прес-служба каналу "1+1"

Зауважимо, що 2017 року присвячений ветеранам АТО соціальний мультимедійний проект "Переможці", організований ТСН та журналом VIVA!, оновлюється та розширюється. Відтепер соціальний проект "Переможці" підтримує Міністерство закордонних справ України та Національний паралімпійський комітет України. Наразі у ньому безпосередньо задіяно 35 учасників. До проекту приєдналися і чемпіони-паралімпійці. Це герої, якими пишається вся Україна. Автори фотографій: Тетяна Рубльова та Олександр Мордерер.

Переможці футбол у Фінляндії_9
прес-служба каналу "1+1"

Переможці футбол у Фінляндії_8
прес-служба каналу "1+1"

Переможці футбол у Фінляндії_7
прес-служба каналу "1+1"

Громадська ініціатива спільно з партнерами, благодійною організацією "Серце воїна", привертає увагу до якісної психологічної та фізіологічної, зокрема, спортивної реабілітації для ветеранів, які повертаються до мирного життя після поранень, а також до розвитку спортивного протезування в Україні. Куратор проекту: Соломія Вітвіцька. Партнери:  Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS, благодійна організація "Серце воїна" на чолі з Романом Торговицьким, Клініка доктора Валіхновського (Valikhnovski MD), а також RunUkraine.  Партнер стильних регланів – Андре Тан.

Залиште свій коментар