На переможця квесту "Де кіно" чекає Іспанія та замок з "Гри престолів"

Майже 900 учасників квесту в рамках "Де кіно. Епізод 2" змагаються за подорож до країни, де знімали "Гру престолів".

В пік обговорення останньої серії сьомого сезону серіалу організатори фестивалю оголосили, до яку країни поїде переможець. Нею стала Іспанія. Путівку до Канет-Де-Мар, провінції Барселони, від туристичного партнера Fly Together, отримає найкмітливіший учасник.

Фестиваль Де кіно Епізод 2

Переможець на 5 днів зануриться в атмосферу культового серіалу "Гра Престолів" та відвідає Дім сім'ї Тарлі, що розташований у "Просторі" – одному із "Семи Королівств", вигаданих Джорджем Мартіном, автором роману "Пісня льоду й полум'я", за мотивами якого знято серіал. Для знімань маєтку було обрано замок Святої Флорентіни, що у містечку Канет-Де-Мар в Іспанії.

Переможець квесту отримає повний пакет послуг на двох. Туристичний партнер Fly Together безумовно вгадав бажання багатьох українців, адже на поціновувачів серіалу чекає не лише кіноекскурс, але і відпочинок на узбережжі. Деталі якого заздалегідь продумав Fly Together.

Аби опинитись в атмосфері "Гри престолів", варто набрати 70 балів із 100 можливих у першій частині квесту. Далі учасник проходить до фіналу, де в сумі необхідно назбирати 150 балів. Перший, хто отримає зазначену кількість – стане переможцем. У випадку, якщо таких учасників буде кілька, ведучий заходу за методом "лототрону" обере володаря путівки на двох.

Фінал квесту відбудеться 23 вересня на фестивалі "Де кіно. Епізод 2" у Києві.

Завдання квесту побудовані так, що кожен учасник може приєднатися на будь-якому етапі до 22 вересня включно. Участь абсолютно безкоштовна. Квест складається з онлайн- та офлайн- завдань.

Нагадаємо, фестиваль "Де кіно. Епізод 2" відбудеться 22-23 вересня у Києві. В програмі очікуються нон-стоп майстер-класів, кіноперегляди, розваги для дорослих і дітей і, звичайно ж, фінал квесту.

Щоб взяти участь у квесті, реєструйтесь за посиланням.

Де кіно_2
ТСН.ua

Про компанію: 

Fly Together - агентство ділового туризму з повним спектром послуг в сфері корпоративних, ділових і приватних поїздок. Досвід на ринку – 12 років. Fly Together використовує в роботі принцип TravelService360. Це означає, що агентство допомагаємо економити час, гроші та піклується про деталі, поки клієнт працює в поїздці, поки відпочиває у подорожі чи перебуває на корпоративному заході. Саме з цих деталей складається комфорт відпочинку.

Залиште свій коментар