Переможець Ironman розповів, скільки часу і коштів знадобиться, щоб підготуватись до змагань

Дата публікації
Переможець Ironman розповів, скільки часу і коштів знадобиться, щоб підготуватись до змагань

Тільки вартість інвентаря може сягати трьох тисяч доларів.

Професійний триатлет, який у листопаді переміг у змаганнях Ironman в Малайзії, Данило Сапунов розповів, що для участі у престижних змаганнях потрібно готуватись щонайменше 2-3 роки.

Про це він розповів у інтерв'ю ТСН.ua.

"Безболісно, щоб подолати цю відстань – 2-3 роки. За рік можна підготувати, звичайно, але будуть наслідки. Коліна, сухожилля будуть боліти. І людина буде морально засмучена. Найчастіше після фінішу настає спустошення: я подолав, а що далі? Мета першої участі в Ironman – дійти до фінішу. Деякі з них [спортсменів] хочуть з кожним разом покращувати результат", - розповів Сапунов.

Щорічно на заняття з триатлону, за словами спортсмена, можна витратити щонайменше 10 тис. доларів. "На рік на все про все, щоб займатися триатлоном 10 тис. доларів треба. Але як кажуть мені мої учні: це класна інвестиція в самих себе", - додав він. 

Сапунов погоджується, що триатлоном займаються небідні люди. "Якщо ти хочеш зайнятися триатлоном – мінімум три тисячі доларів потрібно підготувати на інвентар. Не кажучи вже про підготовку. Якщо ти хочеш поїхати на Ironman – реєстрація туди коштує близько 600 євро. Сама поїздка може обійтися в 1,5 тис. євро. А до нього ще треба підготуватися", - розповів спортсмен.

Зазначимо, що дистанція Ironman складається з трьох напрямків: 3,8 км потрібно проплисти, 180 км проїхати на велосипеді і ще майже 42 км пробігти.

Повний текст інтерв'ю читайте за посиланням.

Українець з інвалідністю встановив світовий рекорд з триатлону

Українець з інвалідністю встановив світовий рекорд з триатлону
Наступна публікація