Перепалка у ВР: Литвин пропонує "регіоналам" його розстріляти

Погоджувальна рада пройшла емоційно. Партія регіонів наполягала на звіті уряду, спікер заявляв про намагання заблокувати роботу ВР.

На погоджувальній раді в понеділок, 2 лютого, спікер парламенту Володимир Литвин влаштував гарячу дискусію з представниками опозиційної Партії регіонів.

На вимогу "регіоналів" заслухати в четвер звіт уряду, Литвин заявив, що в нинішній ситуації дострокові парламентські вибори неможливі.

За його словами, в ситуації, коли ВР почала працювати, "хтось втрачає свідомість" і хоче "продовжити реалізацію сценарію щодо блокування і розвалу роботи ВР". Він підкреслив, що "це не вийде".

"Давайте ми зараз не будемо заходити в клінч, бо всі по-своєму праві", - закликав спікер. Він додав: "пече комусь ця коаліція, якої там немає, чи вона є, але ВР працює, то давайте щось інше".

Після цих слів лідер фракції Партії регіонів Віктор Янукович кинув репліку: "А хто відповідає?". На це Литвин відреагував дуже емоційно: "Я відповідаю за все, розстріляйте мене, виведіть і розстріляйте". Він наголосив на необхідності роботи парламенту і заявив, що "я буду відповідати, і одного мене четвертуєте всі разом".

Потім відбулася словесна перепалка між спікером та першим заступником керівника фракції ПР Олександром Єфремовим. Литвин образився, що той звинувачує його в подвійній позицій та подвійних підходах. Він зауважив, що коли Єфремов розмовляє з ним, то висловлює одну позицію, а після заяв Януковича починає казати більш радикальні речі.

Литвин запропонував лідерам фракцій о 15-й годині провести засідання для вирішення порядку розгляду питання, що стосується звіту уряду.


Читайте також:

Уряд просить Верховну раду звільнити його вже завтра
БЮТ об'єднається з комуністами, щоб врятувати Тимошенко
Ющенко спілкується з Тимошенко тільки через телевізор

ВідеоПерепалка у ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: