Перепоховання Бандери обійдеться в 10 тисяч євро

Щоб перевезти прах провідника українських націоналістів з Німеччини в Україну і перепоховати, дотримуючись всіх правил, потрібно щонайменше 10 тисяч євро.

Перенесення праху Степана Бандери, провідника українських націоналістів, з Німеччини в Україну коштуватиме щонайменше 10 тисяч євро.

Про це заявив львівський історик Микола Посівнич, коментуючи ідею представників інтелігенції Івано-Франківська перепоховати прах Бандери на Батьківщині.

"Коли вже порушили питання про перепоховання, то слід дотриматися християнських канонів, - вважає Микола Посівнич. - Степан Бандера народився у родині священика, а тому землі треба віддати кістки, а не спалений прах в урні, як це сталося з Євгеном Петрушевичем, Дмитром Вітовським (президент і державний секретар військових справ Західноукраїнської Народної Республіки. – ред.) чи подружжям Ребетів. Перепоховання останніх на Личаківському кладовищі у жовтні обійшлося у 10 тисяч євро".

Він також додав, що онук Степана Бандери вже подбав про продовження оренди гробівця свого діда.

"Термін оренди гробівця Степана Бандери на цвинтарі "Вальдфрідгоф" у Мюнхені не є критичним. Могилою і далі опікується родина. Андрій Куцан, онук Степана Бандери, продовжив оренду ще на 10 років, заплативши тисячу євро", - сказав історик.

Нагадаємо, в Івано-Франківську представник місцевої інтелігенції створили комісію з перепоховання праху Степана Бандери на Прикарпатті.

Читайте також:

Бандеру перепоховають в Україні

На Бандеру у Львові витратили 5 мільйонів

Річницю УПА у Львові відзначили боєм з солдатами НКВС

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Табачник замінить фестиваль про УПА радянською військовою грою

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: