Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переселенців-інвалідів змусили з Одеської області повернутися в зону АТО

В пансіонаті, в якому проживали переселенці, відключили електроенергію.

В Одеській області в пансіонаті "Куяльник" відключили електроенергію, через що переселенці-інваліди, які там проживали, вимушено повертаються в зону АТО.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник глави Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігор Стокоз.

"Незважаючи на всі обіцянки Одеської ОДА, "Куяльнику" таки вимкнули світло. Тому вимушені переселенці-інваліди вирішили не чекати закінчення ремонту в "Святих Горах" і самостійно добираються додому", - написав він.

Ігор Стокоз зазначив, що переселенці приїдуть до Слов'янська на поїзді "Одеса – Костянтинівка" у вівторок рано вранці. Після цього вони будуть тимчасово розміщені в одному з корпусів пансіонату "Святі гори" у Святогірську.

"53 переселенця будуть розміщені в іншому корпусі. Після закінчення ремонту ми приймемо всіх, хто поки ще залишається в "гостинній" і "люб'язній" Одеської області", - написав Стокоз.

У звіті СММ ОБСЄ від 2 жовтня говорилося, що електрика в пансіонаті "Куяльник" відключили 26 вересня. Через три дні після цього перші 22 переселенця покинули пансіонат: 13 жінок, дев'ять літніх чоловіків, серед яких двоє в інвалідних візках, передають "Новини Донбасу".

Наступного дня переселенці перетнули блокпости у Зайцевому і Майорську і вирушили в окуповану бойовиками "ДНР" Горлівку.

Перше відключення електроенергії у "Куяльнику" відбулося 11 серпня через несплату. Постояльці казали, що у них не було можливості оплатити електрику через призупинення соціальних виплат. Всього в пансіонаті проживали понад 80 переселенців, більша частина з яких - люди з інвалідністю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції