Перестановки в СБУ. Зеленський змінив першого заступника Баканова і звільнив ще двох заступників

Дата публікації
Перегляди
5065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перестановки в СБУ. Зеленський змінив першого заступника Баканова і звільнив ще двох заступників

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Президент ухвалив чергові кадрові рішення в СБУ.

Президент України Володимир Зеленський 8 листопада звільнив трьох заступників глави Служби безпеки України.

Укази були опубліковані на сайті Офісу президента.

Зокрема президент звільнив першого заступника глави служби Владислава Бухарєва, призначивши заступником керівника служби Володимира Горбенка та підвищивши до першого заступника глави спецслужби Дмитра Нескоромного.

"Звільнити Бухарєва Владислава Вікторовича з посади першого заступника глави Служби безпеки України - начальника Головного управління по боротьбі із корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України", - йдеться в указі №823/2019.

Одночасно із цим указом оприлюднено також укази №826/2019 і №827/2019, згідно з якими Зеленський звільнив із обійманої посади заступника глави СБУ Дмитра Нескоромного та призначив його на посаду першого заступника голови спецслужби, що стала вакантною.

"Призначити Нескоромного Дмитра Анатолійовича першим заступником глави Служби безпеки України - начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України", - йдеться в тексті указу.

Крім цього, президент указами №№824/2019 і 825/2019 звільнив із посад заступників керівника СБ України Вадима Пояркова та Анатолія Дублику відповідно.

Указом №828/2019 Зеленський призначив на посаду заступника глави СБУ Володимира Горбенка.

Нагадаємо, раніше журналіст Станіслав Речинський опублікував у Facebook інформацію про нібито бійку між главою СБУ Іваном Бакановим і головою Офісу президента Андрієм Богданом. В результаті конфлікту нібито у Богдана був вибитий зуб, тому той не з'являвся на роботі. Це ж саме підтвердила й інша журналістка, Соня Кошкіна.

"Причина конфлікту - призначення начальника ДСУ СБУ. Богдан хотів Нескоромного. Баканов - Вовка. Богдану вибили зуб. Крім того, Зе підписав подання Баканова на звільнення двох заступників голови - Бухарєва і Нескоромного. Дублика не підписав", - написав Речинський.

Своєю чергою, в Офісі президента спростовують поширену інформацію та називають її "фейковою", а Богдан оновив на своїй сторінці у Facebook головну світлину. На ній він нібито із вибитими зубами і синцями на обличчі.

СБУ розслідує оборудки з квартирами, які будувались для воїнів ООС та малозабезпечених родин

СБУ розслідує оборудки з квартирами, які будувались для воїнів ООС та малозабезпечених родин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
5065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація