Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перевезти нетранспортабельного: у Дніпрі рятують життя пораненого під Авдіївкою воїна

Для військового потрібна донорська кров.

Усупереч усім несприятливим прогнозам, до Дніпра вдалося доправити бійця із серйозними пораненням голови та шиї. Лікарі визнають, що з такими ушкодженнями цивільних, за існуючими нормами, вважають нетранспортабельними, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

27-річний Ігор зазнав дуже складних поранень під час обстрілу біля Авдіївки. Через погану погоду санавіація евакуювати його не могла, тож із передової в рекордний час бійця довезла карета швидкої. Його прооперували військові медики і одразу ж передали до Дніпропетровської обласної лікарні Мечникова. "Черепно-мозкова травма відкрита, в нього поранене все обличчя, перебиті щелепні кістки, нижня, верхня щелепи, поранення в шию, поранення в кінцівки. З'явилася слабка позитивна динаміка, він почав приходити до тями", - розповів її головний лікар Сергій Риженко.

Наразі боєць у тяжкому стані перебуває в реанімації. Йому вже перелили більше літра крові і вона знадобиться ще. Щойно бійцю стане краще, йому проведуть іще кілька операцій. Хірургам доведеться практично збирати його обличчя наново.

Відео З Авдіївки вдалося евакувати бійця зі серйозним пораненням голови та шиї

Залиште свій коментар

Вибір редакції