Перевибори в Україні призначені на 14 листопада

ЦВК визначила день повторного голосування на місцевих виборах в Україні - неділя, 14 листопада. Організація перевиборів покладена на ті ж самі виборчкоми.

Центральна виборча комісія призначила повторне голосування на місцевих виборах в Україні на 14 листопада.

"Повторне голосування проводиться не пізніш як у двотижневий строк після дня виборів, у порядку, встановленому законом. При цьому день голосування призначається на неділю", - зазначено у постанові ЦВК.

"Повторне голосування проводиться в межах відповідних виборчих округів і виборчих дільниць, зміна яких до проведення повторного голосування не допускається", - підкреслюється в документі.

Організація підготовки і проведення повторного голосування здійснюється тими ж територіальними та дільничними виборчими комісіями.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні відбулися вибори до місцевих органів влади. Повторне голосування пройде в тих округах, де вибори були визнані такими, що не відбулися - зокрема, через зафіксовані порушення.

В цілому влада назвала вибори такими, що відбулися. Президент Віктор Янукович визнав, що вибори мали певні недоліки, але пообіцяв зробити висновки і почати роботу над змінами виборчого законодавства.

Тим часом опозиція заявила про масові порушення на виборах. Фракція БЮТ вже зареєструвала у Верховній раді постанову про визнання виборів недійсними у Київській, Львівській областях та в Тернополі.

Читайте також:

Харків готується до Майдану

У Черкасах відбудуться повторні вибори

В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

Партія регіонів отримала владу в 11 обласних центрах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: