Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перейшли межу". МЗС України звинуватило РФ в провокаціях у Азовському морі

Зовнішньополітичне відомство України відреагувало на інцидент з тараном буксира в Азовському морі.

Міністерство закордонних справ України звинуватило Росію в порушеннях свободи навігації та неправомірному застосуванні сили до кораблів ВМС ЗС України.

Про це йдеться на сайті МЗС України.

В міністерстві вважають, що провокативні  дії з боку РФ в Чорному та Азовському морі перейшли межу і стали агресивними.

"Ми розцінюємо такі агресивні дії як порушення норм Статуту ООН, Конвенції ООН з морського права. МЗС України здійснить всі належні заходи дипломатичного та міжнародно-правового реагування", - заявили у відомстві та додали, що обов'язково повідомлять партнерів про агресивні дії Росії в Азовському морі та чекатимуть на реакцію міжнародної спільноти.

Нагадаємо, раніше Командування ВМС ЗС України повідомило, що російський військовий корабель протаранив український буксир в Азовському морі. 

Своєю чергою у ФСБ РФ звинуватили українських військових у незаконному перетині кораблями російського кордону. 

ВідеоРосія небезпечно загострює ситуацію в акваторії Азовського моря

Цього тижня посланці Росії без лишнього розголосу прибули до Києва, щоб уже з українськими чиновниками полюбовно домовитися про квоти на вилов риби в Азовському морі. Незважаючи на те, що частина цієї делегації взагалі не мала права перетинати наш кордон. Але бюрократи, схоже, вирішили: війна-війною, а рибка у мутній воді - за розкладом. І це при тому, що в цьому ж морі - росіяни вже кілька місяців пресують український флот. 

Росія небезпечно загострює ситуацію в акваторії Азовського моря

Залиште свій коментар

Вибір редакції