Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перша адекватна пропозиція". Гройсман прокоментував рішення Наглядової ради щодо глави "Нафтогазу"

Чинний контракт з Коболєвим спливає 22 березня.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що уряд вивчить рекомендацію Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" про подовження повноважень голови правління компанії Андрія Коболєва.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як відзначив Гройсман, пропонується підписати новий контракт на нових умовах, які "досить близькі" до того, що вимагав прем'єр.

"Це одне з перших адекватних пропозицій, які отримав уряд від наглядової ради. Будемо це проговорювати для фіналізації рішень", - сказав Гройсман.

Прем'єр також заявив, що уряд не буде відмовлятись від регулювання цін на газ для населення, як пропонував "Нафтогаз". Гройсман вважає, що у такій пропозиції може бути "пастка". Наразі є встановлена урядом ​​межа - 8,55 грн за кубометр. "Все, що нижче – повністю підтримую і навіть вимагаю: чим дешевше продавати газ , тим краще", - додав він.

Зазначимо, раніше наглядова рада "Нафтогазу" рекомендувала Кабміну повторно призначити Коболєва головою правління компанії щонайменше на рік — до 2020 року. Про це писала Економічна правда із посиланням на листі "Нафтогазу" адресований Гройсману.

Як зазначалось у документі, рівень заробітної плати становитиме 50% від місячного посадового окладу, встановленого чинним контрактом. При цьому Коболєв, у разі поновлення на посаді, не отримуватиме щомісячні та квартальні премії. Водночас, він зможе розраховувати на щорічну премію за певних умов.

Нагадаємо, в уряді хочуть укласти новий контракт, який передбачатиме нові "нормальні" зарплати для керівництва компанії. Кабмін вже анонсував проведення відкритого конкурсу на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України".

ВідеоБажання Гройсмана зменшити зарплати керівництву "Нафтогазу" загрожує міжнародним скандалом

Глава уряду вирішив не подовжувати контракту з Андрієм Коболєвим, який очолював "Нафтогаз" останні 5 років. І вже оголосив новий конкурс на цю посаду. Одна з головних причин, як пояснив Гройсман - те, що чинний керівник "Нафтогазу" отримував учетверо вищу зарплату, ніж на аналогічній посаді в європейських країнах. Наглядова рада "Нафтогазу" не тільки не збирається міняти Коболєва, а навпаки - запропонувала Гройсману підняти йому виплати як мінімум до 10 мільйонів гривень щомісяця.

Бажання Гройсмана зменшити зарплати керівництву "Нафтогазу" загрожує міжнародним скандалом

Залиште свій коментар

Вибір редакції