Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриневич попередила абітурієнтів про повільність у роботі електронних кабінетів

За словами міністра, 1 серпня всі абітурієнти отримають об’єктивні дані.

Заяви та документи до вишів від вступників через електронні кабінети почнуть приймати 12 липня. Міністр освіти і науки Лілія Гриневич у студії "Сніданку з 1+1" розповіла про реєстрацію у електронні кабінети та можливі збої.

"Абітурієнти в цю систему багато своїх даних завантажують, тому перше завантаження може бути повільним. Через те, що є захист цих каналів. Після першого завантаження, система працюватиме у нормальному темпі", - повідомила Гриневич.

За її словами, минулого року програмне забезпечення переносили в державну власність та створювали його.

"Цього року збільшили серверні потужності. Збоїв не повинно бути. Звичайно, ми маємо ймовірність, що може бути технічна історія, але вже ми більше підготовлені. Я думаю, що 1 серпня всі абітурієнти отримають об’єктивні дані і зможуть вступити до вищого навчального закладу відповідно до своїх результатів ЗНО і свого вибору", - сказала міністр.

Нагадаємо, подати можна не більше семи заяв на чотири спеціальності. Загальні рейтинги будуть 1 серпня. За тиждень після цього зарахують бюджетників і не пізніше, ніж 30 вересня, - контрактників. 

ВідеоМіністр освіти та науки Лілія Гриневич прокоментувала апеляції на ЗНО і виїзд абітурієнтів закордон

В гостях у «Сніданку» міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Учасники ЗНО з англійської мови, які подали скарги на аудіювання після тестування, зможуть скласти його повторно. На ЗНО з англійської подали 694 апеляцій. 2 липня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Абітурієнти можуть через електронний кабінет завантажити свої сертифікати ЗНО. Лілія Гриневич прокоментує цю ситуацію, а також те, що українці продовжують їхати вчитися закордон. 

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич прокоментувала апеляції на ЗНО і виїзд абітурієнтів закордон

Залиште свій коментар

Вибір редакції