Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші дві тисячі росіян уже здали відбитки пальців під час перетину кордону України

Біометричний контроль почав діяти від 1 січня 2018 року.

Відучора, 1 січня, на всіх пунктах пропуску через державний кордон України, крім традиційної перевірки документів та мети поїздки, запровадили ще й біометричний контроль. Зокрема, відбитки пальців повинні залишити росіяни, а також громадяни ще 70 "ризикованих" країн.

За першу добу біометричний контроль під час в'їзду до України пройшли 1,9 тисячі росіян. Про це в ефірі каналу "112 Україна" повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"За першу добу роботи системи біометричного контролю кордон перетнули понад 3300 іноземців з тієї категорії, яка підлягає біометричному контролю. З них майже 1900 - громадяни Російської Федерації. Система працювала без збоїв, якихось конфліктних ситуацій або провокацій також не було. Громадяни спокійно реагують", - сказав Слободян.

Як на кордоні відбувається біометричний контроль в'їзду іноземців, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоРосіяни тепер мають здавати відбитки пальців при в’їзді до України

Відсьогодні для того, щоб перетнути наш кордон, громадянам так званих "ризикованих" країн необхідно буде не лише показати паспорт і пояснити мету візиту, але й здати відбитки пальців. Спеціальне обладнання встановили у майже 160 пунктах пропуску, передусім - на кордоні з Росією.

Росіяни тепер мають здавати відбитки пальців при в’їзді до України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції