Перші призначення президента Віктора Януковича

Після інавгурації президент Янукович вирішив не затягувати з вирішенням кадрових питань і указами призначив однопартійців на керівні посади.

Вступивши на пост президента України Віктор Янукович одразу ж зробив ряд гучних призначень на високі державні посади.

Першим кадровим рішенням новообраного президента стало призначення заступника голови Партії регіонів Сергія Льовочкіна на посаду голови щойно перейменованої Адміністрації президента (за президентства Віктора Ющенка цей держорган носив назву Секретаріат президента).

Головними заступницями Льовочкіна стали народні депутати від Партії регіонів Ірина Акімова (перший заступник глава Адміінстрації) та Ганна Герман.

Олега Рафальського було призначено заступником глави Адміністрації президента - керівником головного управління документального забезпечення.

Станіслава Скубашевського призначили заступником глави Адміністрації президента – керівником головного управління з питань регіональної та кадрової політики.

Також призначено Юрія Ладного заступником глави Адміністрації президента – керівником головного управління державного протоколу і церемоніалу.

Головою Державного управляння справами Віктор Янукович призначив Андрія Кравця - колишнього генерального директора кінотеатру "Зоряний", в якому з 2004 року розміщується штаб Партії регіонів. Потім Кравець обіймав посаду заступника міністра Кабінету міністрів в другому уряді Януковича.

Також за інформацією джерела в Партії регіонів, Петро Порошенко залишиться на посаді міністра закордонних справ України, навіть якщо буде сформована нова коаліція у Верховній раді.

Читайте також:

Держуправління справами очолив екс-директор штабного кінотеатру Януковича

Порошенко продовжить очолювати МЗС при Януковичі

Главою Адміністрації Януковича став Льовочкін, його заступницею - Герман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: