Українськи АТОвці вперше пробігли Марафон Морської піхоти США та повернулися з відзнаками

Один з марафонців Вадим Свириденко – колишній фельдшер 128-ї гірсько-піхотної бригади, який втратив усі кінцівки після Дебальцівського пекла.

У Борисполі зустріли - українських переможців. Ветерани Східної війни, брали участь у цьогорічному 41-у марафоні морської піхоти США та повернулись з відзнаками.

Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.19:30.

Суто спортивно – найкращий час у Дмитра Фесенка - 57 хв 15 сек. Вадим Свириденко, колишній фельдшер 128-ї гірсько-піхотної бригади, який втратив усі кінцівки після Дебальцівського пекла на фініші був найкращим – поміж таких, як і він, мужніх бігунів з усього світу.

У залу прильоту вони виходять останніми, усі загорнуті в прапори України. Дмитро Фісенко, Вадим Свириденко, Павло Степанов та Вадим Мазніченко  – перші українці, які пробігли марафон морської піхоти США.

Цей марафон – найбільший у світі. Щороку у ньому беруть участь тридцять тисяч бігунів з усього світу. Усі, хто вклався в час дві години, отримують відзнаки. Вони на грудях усіх – і учасників, і їхніх супроводжуючих, які всі 10 кілометрів пробігли поряд.

Ця нагорода, каже Вадим Мазніченко далася йому кров'ю, в прямому сенсі слова, оскільки він двічі падав.

До такої складної траси не готувався і тезка Мазніченка – Вадим Свириденко. Під Дебальцево медик 128-ї бригади втратив обидві руки і обидві ноги. Складну дистанцію марафону він подолав за годину і трохи менше семи хвилин, при цьому жодного разу не те що не впав, а й не зупинився. Серед усіх учасників 41-го марафону морської піхоти США, які не мають жодної кінцівки, за результатом, йому не було рівних.

Вже зараз, в українській делегації зізнаються, що участь Павла Степанова була під загрозою. За місяць до польоту він зламав ногу у стопі, гіпс лікарі зняли за п'ять днів до того, як Павло сів у літак до Вашингтона.  

Важкий шлях поряд з Павлом долав і його супроводжуючий Андрій. При цьому, він біг із прапором. Андрій – військовий медик, він ніс відповідальність за життя та здоров'я Павла і попри шалений ризик відмовити просто не мав права.

Кореспонденти ТСН Ольга Максимова та Іван Головач.

ВідеоВ аеропорту "Бориспіль" зустріли перших українців, які пробігли Марафон Морської піхоти США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: