Українськи АТОвці вперше пробігли Марафон Морської піхоти США та повернулися з відзнаками

Один з марафонців Вадим Свириденко – колишній фельдшер 128-ї гірсько-піхотної бригади, який втратив усі кінцівки після Дебальцівського пекла.

У Борисполі зустріли - українських переможців. Ветерани Східної війни, брали участь у цьогорічному 41-у марафоні морської піхоти США та повернулись з відзнаками.

Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.19:30.

Суто спортивно – найкращий час у Дмитра Фесенка - 57 хв 15 сек. Вадим Свириденко, колишній фельдшер 128-ї гірсько-піхотної бригади, який втратив усі кінцівки після Дебальцівського пекла на фініші був найкращим – поміж таких, як і він, мужніх бігунів з усього світу.

У залу прильоту вони виходять останніми, усі загорнуті в прапори України. Дмитро Фісенко, Вадим Свириденко, Павло Степанов та Вадим Мазніченко  – перші українці, які пробігли марафон морської піхоти США.

Цей марафон – найбільший у світі. Щороку у ньому беруть участь тридцять тисяч бігунів з усього світу. Усі, хто вклався в час дві години, отримують відзнаки. Вони на грудях усіх – і учасників, і їхніх супроводжуючих, які всі 10 кілометрів пробігли поряд.

Ця нагорода, каже Вадим Мазніченко далася йому кров'ю, в прямому сенсі слова, оскільки він двічі падав.

До такої складної траси не готувався і тезка Мазніченка – Вадим Свириденко. Під Дебальцево медик 128-ї бригади втратив обидві руки і обидві ноги. Складну дистанцію марафону він подолав за годину і трохи менше семи хвилин, при цьому жодного разу не те що не впав, а й не зупинився. Серед усіх учасників 41-го марафону морської піхоти США, які не мають жодної кінцівки, за результатом, йому не було рівних.

Вже зараз, в українській делегації зізнаються, що участь Павла Степанова була під загрозою. За місяць до польоту він зламав ногу у стопі, гіпс лікарі зняли за п'ять днів до того, як Павло сів у літак до Вашингтона.  

Важкий шлях поряд з Павлом долав і його супроводжуючий Андрій. При цьому, він біг із прапором. Андрій – військовий медик, він ніс відповідальність за життя та здоров'я Павла і попри шалений ризик відмовити просто не мав права.

Кореспонденти ТСН Ольга Максимова та Іван Головач.

В аеропорту "Бориспіль" зустріли перших українців, які пробігли Марафон Морської піхоти США

Долали дистанцію в 10 кілометрів і повернулися з відзнаками. Найкращий час у Дмитра Фесенка. Вадим Свириденко, колишній фельдшер, який утратив усі кінцівки після Дебальцівського пекла, на фініші був найкращим поміж таких, як і він, мужніх бігунів з усього світу. Тепер хлопці мріють про такі змагання в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: