Перший пріоритет України: примиритися з Росією

Тимошенко наголосила, що зараз дуже важливо знайти лінію примирення з Росією.

 Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко переконує Європу, що відносини між Україною та Росією будуть конструктивними.

Про це вона заявила в Мюнхені на Міжнародній конференції з питань безпеки.

Український прем`єр зазначила, що останніми роками склалося переконання про жорсткі й неконструктивні відносини між двома країнами. "Я, напевно, хотіла б спростувати ці речі. Напевно, потрібно розуміти позицію України як позицію країни, яка основним пріоритетом вважає свою незалежність, суверенітет, захист національних інтересів і - це справа життя багатьох поколінь в Україні. І ми надалі проводитимемо і відстоюватимемо цю політику. Але в той же час я переконана, що нам потрібно між Україною і Росією знайти конструктивні взаємоприйнятні варіанти співпраці", – сказала Тимошенко.

Вона нагадала досвід врегулювання конфліктів між Францією і Німеччиною.

"Україна і Росія не мають своєї історії жорстких конфліктів і тому знайти лінію примирення зараз дуже важливо. І я, як прем`єр-міністр своєї країни, сприятиму цьому. Я не хочу більше стресів для Європейського Союзу, для будь-яких країн, тому що між Україною і Росією не врегульовані відносини", - підкреслила Тимошенко.

Вона впевнена, що політичні еліти двох країн знайдуть мудрість, щоб не допустити надалі конфліктних ситуацій у міждержавних відносинах.

"Я думаю, що європейська система безпеки оборони відкриває для цього додаткові шанси, і не тільки для наших країн. Думаю, це торкатиметься й інших країн, пострадянських, які побачать в цьому шанс не залишитися самотніми в цьому жорсткому світі", - зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, що премєр-міністр Тимошенко приймає участь у 45-й міжнародній конференції з питань безпеки. Говорячи про відносини з РФ, 7 лютого на брифінгу в Мюнхені вона зокрема повідомила, що Росія дала згоду кредитувати Україну для покриття дефіциту державного бюджету. Втім, за її словами, інформація про умови надання грошової допомоги, оприлюднена в ЗМІ, не відповідає дійсності. Вона спростувала заяву вповноваженого президента Ющенка Богдана Соколовського, що до Москви відбула урядова делегація для таємних переговорів з Росією про отримання кредиту в 5 млрд. дол. на додаткових умовах.

Читайте також:
Росія дасть Україні кредит без "додаткових умов"
СП: делегація Тимошенко поїхала до Москви за грошима
Тимошенко виступає за єдину ціну на газ і транзит для всієї Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: