Перший великий скандал у Раді

Головуюча на засіданні ВР Раїса Богатирьова перенесла наступне засідання на 29 листопада. Бютівці з цим категорично не згодні.

Головуюча на засіданні ВР представник Партії регіонів Раїса Богатирьова, закриваючи перше пленарне засідання парламенту шостого скликання, заявила, що наступне пленарне засідання Верховної ради України шостого скликання відбудеться у четвер, 29 листопада.

Раїса Богатирьова
УНІАН
Перенісши засідання на 29 листопада, Раїса Богатирьова викликала сильне невдоволення у представників БЮТ
Така заява викликала обурення членів фракції БЮТ, які почали викрикувати, що питання дати проведення наступного пленарного засідання має виноситися на голосування.

Депутати від фракції БЮТ не покинули сесійну залу. При цьому, після завершення перерви, депутати від фракції НУ-НС взагалі не з’явилися у сесійній залі.

Втім, вже незабаром депутат від БЮТ Олександр Турчинов заявив журналістам, що БЮТ і НУ-НС зберуть засідання Верховної ради 27 листопада, вести засідання буде народний депутат від НУ-НС Роман Зварич.

За його словами, Раїса Богатирьова не мала права виносити самостійне рішення щодо перенесення наступного засідання сесії з 27 на 29 листопада.

Турчинов Вінський
УНІАН
Бютівець Олександр Турчинов (справа) заявляє, що його фракція і НУ-НС прийдуть на засідання на два дні раніше
Турчинов відзначив, що це норма регламенту Верховної ради, і змінити її можна тільки голосуванням. Оскільки таке рішення не голосувалося, народні депутати від БЮТ прийдуть на засідання парламенту 27 листопада, відзначив Турчинов.

Він також виразив переконання в тому, що їх підтримають представники НУ-НС.

ВідеоПерший скандал у Раді (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: