Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Першими в Україні від грипу вакцинувались міністр охорони здоров'я та її заступники

Супрун закликала брати з неї приклад

Уляна Супрун вже багато років поспіль робить вакцинацію проти грипу. В Україні від цієї звички відмовлятися не збирається і закликає усіх брати з неї приклад. Вона першою в Україні разом зі своїми заступниками вакцинувалися, йдеться в ТСН.12.00.

Вакцинація не входить до переліку обов'язкових, але здатна вберегти від нових штамів грипу. Цього року циркулюватимуть три штами - Гонконг, Каліфорнійський та Бризбен. Одна вакцина захищає одразу від трьох штамів вірусу.

Часу, каже міністр, залишилось обмаль, лише місяць. Перші спалахи грипу очікують в січні. У міністерстві запевнили, що вакцини вже завезені в Україну, натомість в аптечних мережах їх досі немає. Там кажуть, в продажу вони з'являться не раніше понеділка.

"В цьому році виробники вирішили завезти в Україну 129 тисяч доз, вже в Україну зайшло 5 тиcяч з одної, 50 тисяч з другої, і наступні вже мають бути до кінця цього місяця. І ще будуть привозити. Ми звернулись до виробників і попросили, щоб вони більше завезли, бо це не є державна програма. Виробники будуть привозити лише стільки вакцин, як ми будемо їх використовувати", - зазначила міністр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції