Перший батальйон Нацгвардії висунув ультиматум: або бойові задачі, або розпуск

Перший батальйон Нацгвардії висунув ультиматум: або бойові задачі, або розпуск

Гвардійці рвуться на Схід країни.

Сьогодні, об 11 ранку, в Нових Петрівцях перший батальйон Національної гвардії самовільно вишикувався і поставив керівництву ультиматум, повідомляє кореспондент ТСН.

Гвардійці вимагають у керівництва допустити їх до вирішення реальних військових завдань. Багато бажають відправитися на Схід країни та боротися з сепаратистами. Навчання бійцям вже набридли.

Бійці Національної гвардії скаржаться, що теоретична підготовка не відповідає сучасним вимогам. Крім того, не вистачає і практичних занять - на стрільбах бійцям видавали лише по 6 патронів раз на два дні.

Заспокоювати батальйон приїхав заступник міністра МВС Микола Величкович, який звернувся до колишніх майданівців.

"Ми розуміємо, що висока мотивація в людей. Тому що вони пройшли три місяці на Майдані. Вони всі добровольці. Вони зголосилися, вони хочуть захищати Україну. Вони будуть мати можливість себе проявити", - пообіцяв Величкович.

Нагадаємо, закон про створення Національної гвардії України підписали 13 березня, основою гвардії стали Внутрішні війська, а вже 16-го березня вербувальні центри запрацювали по всій країні. Добровольці масово записувались до лав новоствореної гвардії.

Самовільне шикування Нацгвардії
ТСН.ua
Новоспечені гвардійці незадоволені своїми навчаннями

6 квітня півтисячі чоловіків склали військову присягу і стали повноправними гвардійцями. Навчання бійців у навчальному центрі Національної гвардії України у селі Нові Петрівці Київської області інспектував особисто в.о. президента Олександр Турчинов.

Кореспондент ТСН Григорій Жигалов

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів