Перший етап випробування підводного човна "Запоріжжя" успішно завершено

У Криму успішно завершився перший етап випробування єдиного підводного човна у складі Військово-морських сил України.

У Севастополі успішно завершився перший етап випробування єдиного підводного човна у складі Військово-морських сил України "Запоріжжя".

Як розповіли у прес-службі Міністерства оборони, випробування тривали з 15 по 31 грудня 2010 року, в їх ході було перевірено роботу головної енергетичної установки корабля, а також обслуговуючих його систем і механізмів. Крім того, перевірялися відремонтовані і змонтовані гідроакустичні станції, техніка зв'язку.

Згідно з наданою інформацією, на даний момент завершується підготовка до другого етапу швартових випробувань, який передбачає налагодження обладнання бойової частини зв'язку, штурманського радіотехнічного озброєння. У Міноборони повідомляють, що до 15 лютого потрібно повністю закінчити проведення швартових випробувань, після чого приступити до підготовки ходових випробувань. Ходові випробування планується провести до 31 травня 2011 року.

Підводний човен "Запоріжжя" входив до складу ВМФ СРСР, після розділу Чорноморського флоту в 1997 році є єдиною українською субмариною. Шефську допомогу надає Запорізька область. Станом на 2010 рік знаходиться в ремонті.

Читайте також:

Україна відновлює весь свій підводний флот

Україна спускає на воду субмарину "Запоріжжя" - весь свій підводний флот

ПР готова розмістити в Україні ще один іноземний флот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: