Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший локомотив General Electric поїде українською залізницею восьмого листопада

Контракт з американською компанією реалізовується чітко.

Локомотив General Electric вперше стане на колії "Укрзалізниці" вже у четвер, 8 листопада.

Про це заявив керівник "УЗ" Євген Кравцов. 

"Вже завтра перший тепловоз GE вийде на колії. Це будуть пробігові випробування в реальних умовах на українській залізниці. "Тризуб" проїде відстань у 150 км у складі вантажного поїзда на ділянці Кременчук-Ромодан. Керуватиме новим тепловозом локомотивна бригада з депо Мелітополь, хлопці вивчали особливості експлуатації ТЕ33АС у Казахстані", - сказав він.

Кравцов розповів, що контракт зі США реалізується чітко. Вже 15 локомотивів General Electric доправлено в Україну, ще 15 одиниць планується отримати у першому кварталі 2019 року. Отримані локомотиви доукомплектовуються. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відрегував на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що "ніщо не зупинить прогресу, час якого настав".

Три роки життя на цей проект Ніщо не зупинить прогресу, час якого настав. Happy! ❤️

Опубліковано Volodymyr Omelyan Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Нагадаємо, раніше відбулося підписання рамкової угоди загальною вартістю до 1 млрд доларів, що передбачає довгострокову 15-річну співпрацю між "Укрзалізницею" та General Electric. Усього обсяг партії, яку поставить General Electric, становитиме не менше 30 локомотивів, які будуть залучені для перевезення вантажів. Перший локомотив "Тризуб" прибув до України 11 вересня. Після цього, у ніч проти 26 вересня, до Чорноморська прибула чергова партія із семи американських локомотивів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції