Перший обласний центр почав подавати тепло до квартир багатоповерхівок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У більшості міст опалювати почали поки що лише соціальні об'єкти.

В Івано-Франківську розпочався повноцінний опалювальний сезон. Ще 4 жовтня там почали подавати тепло до дев'яти медичних закладів, а відсьогодні, 8 жовтня, - і до квартир багатоповерхівок.

Про це у Facebook повідомив мер міста Руслан Марцінків.

"Від 8 жовтня, тобто відсьогодні, ми починаємо опалювальний сезон в усьому місті. Зрозуміло, що за день не буде 100% охоплення. Та для того і подаємо тепло раніше (не від 15 жовтня!), аби відстежити і вирішити проблеми до серйозного похолодання", - зазначив Марцінків.

Уже працюють 14 котелень, що подають тепло до 324 будинків, 22 навчальних закладів та 8 медзакладів. Завтра запускають ще 9 котелень, а це - 172 будинки, 16 закладів освіти і 3 медичні установи. 10 жовтня запланували запустити ще 4 котельні.

ПРО ЗАПУСК ОПАЛЕННЯ #комуналка_ІФ ☝️Опалювальний сезон в Івано-Франківську стартував з 4 жовтня. Тоді запустили тепло в...

Опубліковано Русланом Марцінковим Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

У більшості український міст тепло поки що подали лише до соціальних об'єктів – дитсадків, шкіл, поліклінік та лікарень. Із початком опалювального сезону в житловому секторі не поспішають. Зокрема, в Києві очікують на "бабине літо", що має бути вже цими вихідними. А як похолодає – почнуть подавати тепло в квартири.

Орієнтовний календарний старт опалювального сезону в Україні – 15 жовтня. Подавати тепло починають, коли середньодобова температура протягом трьох діб буде нижче 8 градусів тепла.

Відео Початок опалювального сезону та курс валют - економічні новини

Тепло мають подати за індивідуальними заявками до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших закладів соціальної сфери. У помешканнях батареї вмикатимуть пізніше. На адмінкордоні з анексованим Кримом запустять легальні пасажирські перевезення. В Україні хочуть встановлювати теплі зупинки громадського транспорту. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.  

Початок опалювального сезону та курс валют - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції