Українець змайстрував трактор, який плаває по воді

Дата публікації
Перегляди
5401
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Українець змайстрував трактор, який плаває по воді

Фото: ТСН.ua

Житель Черкащини Володимир Жупінас змайстрував трактор, який плаває по воді. Щоби випливсти на глибину, трактор спочатку гребе задніми колесами, а потім запускається пропелер.

Над плавучим агрегатом винахідник мізкував декілька років, а втілив усе за декілька місяців. На борту трактора може сидіти з пів десятка пасажирів.

Детальніше про чудо-винахід – у сюжеті ТСН.

Диво-агрегат майстерно демонструє його власник Володимир Жупінас. Якщо дивитися спереду, то ніби трактор, а якщо - ззаду, то причіп, але на ньому - парасоля, стільці та вудки. Затятий рибалка вирішив, навіщо йому мучитися, у воді мочитися, коли є трактор. Як спустити його на воду - мізкував років п'ять, а все втілив за минулу осінь.

Винахідник розповідає, щоб трактор поплив, трішки його переобладнав: задні колеса від "КрАЗА", передні - від "Джипа". Під цією алюмінієвою обшивкою – пінопласт, залитий піною, а під цією - повітряні піддони, а посередині пропелер. 

Його трактор-човен витримує 650 кілограмів на плаву. Чоловік запевняє, його чудо-винахід екології не шкодить. Ніщо і ніде не підтікає, а вихлопні гази не йдуть у воду. І після плавання техніка й далі може рушати в поле.Для цього треба лишень відкрутити піддони, гепнути ногою, цюкнути молотком і замінити колеса.

Скільки на модифікацію трактора пішло грошей - Володимир не каже. Жінка зізнається, що багато. У затію чоловіка не вірила, але й не зупиняла, бо той дуже впертий, уже понад 40 років разом. Експериментів над тракторами пан Володимир зупиняти не планує. Хоче ще один трактор і модифікувати його ще більше. Може, й війську стане у пригоді. Бо головна мрія черкаського винахідника, щоб Україна перемогла.

Українець змайстрував трактор, який плаває по воді

Українець змайстрував трактор, який плаває по воді

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація